MERHABA BEN TÜRKAN KOCAM İŞ İCABI IRAKTA UZUN ZAMANDIR SİKİŞMEDİM YANIYORUM ATEŞİMİ SÖNDÜRÜCEK BEYLER ARASIN!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Hazırlıklarımı yapıp kendimi sokağa attım

26 Temmuz 2015

Evde banyomı yapıp güzelce hazırlandım ve kendimi sokağa yolds.com attım yakışıklı erkek arıyordum gece klubune girdim kendi başıma masanın birinde takılırken genç yakışıklı biri bana bira ısmarladı beraber dans etmek isteyince kırmadım onu zaten aradığım erkekti o dansımı yaptıktan sonra masasına geçtim beraber takılıyorduk burada rahat edemiyoruz dışarı çıkalım dedi dışarda kendimize sevişmek için yer arıyorduk önce bank ta oturduk ama geçen arabalar yüzüden işi bitiremiyorduk

Başka sefere de öyle yaparız tatlım..İstediğin öyle olsun. diyor.. Hadi canım şimdide arkadan almak istiyorum yarağını diyerek pantolonumu indiriyorum..Soner götümü ellediğinde çok beğendiğini mis gibi koktuğunu söyledi..Tabiki vücudumun heryerinin tertemiz misler gibi kokmasını isterim..Hele götümün temizliğine çok önem veririm..Bi ilişki olabilir düşüncesiyle kıçımın içini suyla iyice yıkarım ve parfümlü kremler sürerim.. Sonerde kıçımın mis gibi kokmasına dayanamayıp yalamak istediğini söyledi..Bende yalayabileceğini söyledim..Soner diliyle kıçımın her yerini yaladı beni iyice kudurtttu.. Hadi Soner artık beni sikmeni istiyorum bırak yalamayı dedim..Sonra dönüp yarağını biraz daha yalayıp iyice sertleştirmemi istedi..Çünkü hafif yumuşamıştı aleti…Aletini ağzıma alıp sakso yaparak iyice sertleştirip sikişe hazır hale getirdim. .

Tamam Serkancım hadi şimdi dön güzelim dedi..Ve dönerek götümü yarağına dayadım..Sonere Çok kalın yarağın var lütfen yavaş yavaş . sok alışsın sonra hızlanırsın dedim.. Sen merak etme Serkancım kendini bana bırak yeter diyerek yarağını götüme ittirmeye başladı..İlk önce çok kalın bi yarak olduğu için biraz acı duyup Ahhhh dedim..Ama sonra alışıverdi..Git gelle o acı artık zevke dönüşmüştü Hayatımda yediğim en harika yarak Sonerinkiydi..O kadar büyük bi yarak olunca dile kolay 24cm ve çok kalın sokup çıkarırken zevkten ikimizde kuduruyorduk..Soner elleriyle kalçalarımı dövüyor ve çok mükemmel olduklarını söylüyordu..Bende ona çok süper bi yarağı olduğunu söyledim…Beni resmen inlete inlete sikiyordu kocaman yarağıyla.. Orada farkettiğimiz bir ofis sandalyesine oturup beni kucağında sikmek istediğini söyledi.Soner sandalyeye oturdu ve bende onun yarağının üstüne oturup götüme almaya başladım..Ve oturup kalkmaya başladım.İlk başlarda zevkliydi ama aleti çok büyük olduğu için yorucu olmaya başlamıştı bu pozisyon..