MERHABA BEN TÜRKAN KOCAM İŞ İCABI IRAKTA UZUN ZAMANDIR SİKİŞMEDİM YANIYORUM ATEŞİMİ SÖNDÜRÜCEK BEYLER ARASIN!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Köyde bunaldığım sırada gelmesi iyi oldu

30 Temmuz 2015

Üniversite yıllarım hızlı geçmişti kızlar sabahlara yolds.com kadar seks derken koca seneler birden bitti ve geldiğim yere geri döndüm iş arasamda bulamıyordum o sıra vaktimi köyde geçirmek zorundaydım çokta canım sıkılıyordu bizim büyük şehirdeki yakınlarımız köye tatile gelince benim içinde değişiklik olmuşt hele o genç kız süperdi okşuyordum ses çıkartmıyordu öpüyordum sarılıyordum ama ileri gidemiyordum

Öğleye doğru Ahmet eve geldi. Ayaküstü bir şeyler atıştırdı. Kıyafetlerini giyip okula gitti. Şimdi Nurcan’la baş başaydık. Ben hala tv seyrediyordum. O da mutfakta bir şeyler yapıyordu. Sonra “bir şeyler hazırladım, yiyelim mi?” diyerek yanıma geldi. Fırsatı değerlendirmeliydim. Belini iki elimle kavradım ve kendime doğru çektim. Birden şaşalayıp korkmuştu. Ama ben onu sıkıca tuttum ve bekledim. Esas sonraki tepkisi önemliydi. Durunca hoşlanmaya başlamıştı. Çünkü bana daha da yaklaştı. Sonra kucağıma oturması için çektim. Kucağıma bacaklarını ayırarak oturdu ve deli gibi öpüşmeye başladık. Üzerinde kısa kollu bir bluz, altında ise çok mini bir etek vardı. Vücudunun açık olan yerlerini yalamaya başladım. Bundan zevk aldığı, çıkardığı hıhlamardan ve iç çekmelerden belliydi. Sıra bana geliyordu. Pantolonumun fermuarını açtım. Yarağım tüm ihtişamıyla kiloduma baskı yapıyordu. Onu da kenarından tutup aşağıya doğru sıyırıp, yarağımı serbest bıraktım. Yarağımı yalaması için başını aşağıya doğru bastırdım. Önce ne yapacağını şaşırdı. Hiçbir şey söylemeden yarağımın başını ağzına doğru bastırdım. Şimdi anlamıştı.

Hiç itiraz etmeden yalamaya başladı. Ama her halinden acemi olduğu belliydi. Benim ise dayanacak gücüm kalmamıştı. Başını iki elimle tuttum. Dudaklarını büzmesini ve dişlerini yarağıma dokundurmamasını söyledim. Sonra da amını sikiyormuş gibi ağzını sikmeye başladım. Dudaklarını çok sıkı büzmeye çalışıyordu. Başı ellerimin arasında sabitti. Tek yapabildiği zaten dudaklarını büzmekti. Bunu da en iyi şekilde yapmak için çaba sarf ediyordu. Sona yaklaşıyordum. Sert sert birkaç hareketten sonra ağzının içine boşalmaya başladım. Önce şaşaladı. Başını kaçırmak istedi. Fakat bu mümkün değildi. Sağlam tutuyordum. Yut dedim. Tereddüt etmeden yutmaya başladı. Son damlasına kadar akıttım döllerimi ağzına. Boğazından yutkunduğu belli oluyordu. Acayip bir boşalma yaşamıştım. O kadar dölüm olduğuna şaştım.

Ağzının kenarlarından taşmıştı. Yarağımı çıkardıktan sonra, onları da parmağımla sıyırdım ve ağzına soktum. Yarağımı yalarmış gibi parmağımı yalayarak temizledi ve onları da yuttu. “Nasıldı?” diye sordum. “tadı çok güzel” dedi. Maalesef daha sonra beraber olduğum kadınlardan bunu yapmak istemeyenler çıktı. Ben de, sexin karşılıklı zevk almak olduğuna inandığım için zorlamadım. Ama tadına baksalar, kötü bir şey olmadığını anlarlar diye düşünüyorum. Ben rahatlamıştım. Haksızlık yapmamam lazımdı. Onun için Nurcan’ı yatağa götürdüm ve yatırdım. Her tarafını öperek ve yalayarak soymaya başladım. Sıra kiloduna gelince çıkarmak istemedi. Bir şey olmayacağını ve bana güvenmesini söyledim. Tekrar kilodu çıkarmak için lastiğine yapıştım. Bu sefer götünü havaya kaldırarak çıkarmamı kolaylaştırdı. Amcığı tertemizdi. Hiç sikilmediği ve yıpratılmadığı belliydi sanki. bir şeydi.

Bacaklarını dizlerinden bükerek dikmesini sağladım. Sonrada ellerimden dizlerinden tuttum ve iyice araladım. Başımı yanaştırıp o güzel amına bir öpücük kondurdum. Yanaşmamı daha kolay sağlamak için, hemen götünün altına bir yastık koydum. Ağzımı amına yanaştırarak ben de uzandım. Şimdi çok rahat yalayabiliyordum amını. Belli belirsiz olan tomurcuğunu bulup emmeye çalışıyordum. Bazen de dilimle amının deliğine baskı yapıyordum. Dilimi sokuyordum demiyorum. Bu mümkün değildi zaten. Amının deliği çok dardı. Yinede dilimin ucuyla orayı zorladıktan sonra, amını yarığının içinden üste doğru yalamam onu çıldırtıyordu. Kendimi alamayıp hafif hafif ısırmaya başladım. Ne yapacağını şaşırmıştı. Bazen başımı elleriyle ittiriyordu, bazen de bastırıyordu. Acayip sesler çıkarıyordu. Birden bacaklarıyla başımı ezmeye başladı. Oradan başımı çıkarmam mümkün değildi. Bir cendereye sıkışmıştım. Bir ara boğulacağımı bile zannettim. Fakat onun orgazmı yaşadığını bildiğim için zevkini bölmek istemedim ve dayandım. Nihayet derince nefes alarak bacaklarını gevşetti. Ağzım tükürüğüm ve amının suyu ile iyice ıslanmıştı. O hafif ekşimsi tat çok hoşuma gitti. O benim döllerimi yutmuştu. Onun görmesini sağlayarak dudaklarımı yaladım. Sonra da yüzümü silmek için parmağımı dolaştırdım.