MERHABA BEN TÜRKAN KOCAM İŞ İCABI IRAKTA UZUN ZAMANDIR SİKİŞMEDİM YANIYORUM ATEŞİMİ SÖNDÜRÜCEK BEYLER ARASIN!
NUMARAM: 0035 351 57 32

İlk seks deneyimim bakireliğimi bozduruşum

9 Ağustos 2015

Normalde yazmayacaktım ama gece gece başıma vurdu okuduğum yolds.com hikayeler yıllar önce ilk deneyimimi hatırlattı bende yazayım dedim komşumuzun erkeği o zamanlar bana kötü olan derslerimde yardımcı oluyor havalarda sıcak ya ben takılıyorum mini şort askılı badi felan adamın içi gitti tabi bana ben yapma desemde yaptı sonra ben yap hadi erkeğim demeye başladım

Neyse masanın başında bana dersi anlattı ve bana 10 soru verip çözmemi istedi. Bende defterin üzerine eğilip çözmeye başladım.bir ara kafamı kaldırınca gözlerinin eğilince badymin içindeki ğöğüslerime baktığını farkettim. Gözlerim aşağıya kayınca şhortunun önünde bir kabarıklık gördüm. Birden bana ilgi duyduğunu söyledi ve eliyle bacaklarımı okşamaya başladı. Ben yapma tarık dedikçe o ellerini daha ileri götürüyordu ve eli bacak arama ulaşmış ve amımı ellemeye başlamıştı.

benim içim garip oldu ve inlemeye başladım.sonra badymi çıkardı ve göğüslerimi okşamaya başladı. Ben ilerledikçe hoşlanıyordum. Sonra eteğimi ve kilotumu çıkarttı. tamamem çıplaktım. Elimi tutarak şhortunun içine soktu ve aletini okşamaya başladım. Çok kalın olduğu belli oluyordu. Beni masaya götüme dayadı. Sokmaya başladı fakat sokamıyordu. Birden yüklendi ve ben çığlık attım.