MERHABA BEN TÜRKAN KOCAM İŞ İCABI IRAKTA UZUN ZAMANDIR SİKİŞMEDİM YANIYORUM ATEŞİMİ SÖNDÜRÜCEK BEYLER ARASIN!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Odamda kendimi okşarken yakaladı durmadı

14 Ağustos 2015

Daha önce hiç seks deneyimim olmadı tek kendimi okşamalar arlene.info parmaklarımı kullanarak boşalmalar oluyordu kendime ait odam olduğu için evde genelde bilgisayarımdan filip açıp izlerken bacaklarımıda koyuyordum masaya başlıyordum okşamaya kendimi bazende yatağımın köşesinde ki top şeklindeki demire bacak aramı sürtüp demirin üstüne doğru zevk sularımı akıtıyodum Yalamaya başladım. Oda kafamı daha da bastırıyordu. Yorulunca durdum ve o ağzıma sokmaya başladı. Bademciklerme değdiğini hissedebliyordum.
on on beş dakika o şekilde yaptık sonra beni yatırdı ve amımı ylamaya başladı. Mükemmel yalıyordu. Dilini deliğimin içinde gezdirip sokp çıkarıyordu. Bense çığlıklar atıyordum ve iki kez orgazm olmuştum. kafasını kaldırıp bana bakktı ve amına girmemi istiyormusun dedi. Ben delirmiştim amımı yırtmsını istiyordum kafa salladım. Dizlerinin üstünde doğruldu ve amıma fırça çekmeye başladı. Ben sokması için deliriyordum. sonunda deliğin hizasına geldi ve başını soktu Ben çığlıklar atıyordum ama hala sokmasını istiyordum.
Biraz durduktan sonra tek hamlede içime girdi. Taşaklarının kıçıma değdiğini hissediyordum ve kanlar akmaya başlamıştı. Önce yavaş yavaş sonra hızlı hızlı sikti hiç yorulmadan. Altında deli gibi inliyordum. Gçğüslerimi sıkıyordu. Dişliyordu. erotik hikaye
Sonunda durdu ve içimden çıkamadan kucağına aldı banyoya götürdü. İyice temizlendikten sonra banyo lavabosuna domalttı beni ve amıma girip çıkmaya başladı. İnledikçe hızlı sokuyordu ama en acı vereni tamamını çıkarıp hıphızlı sokmasıydı.
Tekrar çıkardı ve annemin kremlerinden birisini alıp götüme sürdü. arkadaşlarım acıdığını söylemişti ama bunu da yaşamak istiyordum.