MERHABA BEN TÜRKAN KOCAM İŞ İCABI IRAKTA UZUN ZAMANDIR SİKİŞMEDİM YANIYORUM ATEŞİMİ SÖNDÜRÜCEK BEYLER ARASIN!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Komşum azdığımı anlayınca kırmadı beni boşaltı

13 Ağustos 2015

Yaşadığımız apartmanda üst komşumuzla oldu olaylar ben elektirik yolds.com işinden anladığım için evine tamire gitmiştim işimi bitirince kadın doğal ev haliyle duruyor tabi kısa şort askılı badi yalnızda yaşıyor gözümden kaçmadı direk aletim kalktı üstümde de eşortman olunca aletim kadının gözlerine takıldı zaten gerisi ondan sonra oldu otur bir şeyler iç deyince anladım

Onla bişeyler yaşadınız mı dedi.O pek ilgimi çekmiyor ölesine bişey dedimçok dedim.Mehtap kahkaha attı.Sırıtıyordu sürekli bana kitlendi ve dudağıma yapıştı.O an mükemmel bi duygu yaşıyordum.sonrasında Penisimi tutum aman demir gibi dedi.O süperdi. dudaklarımı boynuna ordan da göğzüne kaydırdım.Ben öptükçe zevk alıyordu.Dur dedi biraz renklendirelim şunu deyip odasına gitti.makyaj yapıp döndü. Öpüşmeye devam ettik.sonra beni kaldırdı yatak odasının yolunu tuttuk.onu soydum:sonra o da beni onu yatağa attım.O düştüğü an kahkaha attı

olay başladı ben ilk önce onun Vajinasına öpmeye başladım.dilimi içeri soktum ve biraz gıdıkladım daha sonra penisim içeri girdi.Başladık önce sarsmadım.Sonra hareketlendim.

O “aman çok sert” dedi.bağrmaya başladı.Bi süre sonra geliyo dedim.Niyetim dışarı boşalmaktı.Mühim değil akıt gitsin dedi ve ben boşaldığım an zevkten çığlık.attı adeta erimişti.benim penisim inmişti.O durumu anlayıp penisimi ağzına aldı ilk önce öptü sonra vakumladı ve benim penisim tekrar kalktı.

yaladıkça içim eriyordu.Geliyor dedim yine o bırakmadı.Bir posta da ağzına boşaldım.Çok hoşnuttu.Bu sefer benim aletim yine sertti.Götü çok zarifti.Okşadım.Hay hay dedi ve vaziyet aldı.

Penisimi bu sefer bu deliğe soktum.Hareketlendim ve bağırmaya başladı acı çekse de hoşuna gidiyordu.Bir posta da oraya boşaldım.Daha sonra artık kadının mecali kalmamıştı.Yattı ve bana doğru sırıtıyordu.