MERHABA BEN TÜRKAN KOCAM İŞ İCABI IRAKTA UZUN ZAMANDIR SİKİŞMEDİM YANIYORUM ATEŞİMİ SÖNDÜRÜCEK BEYLER ARASIN!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Evde başka erkekle birlikte olurken

24 Ağustos 2015

Sizlerle aldatma hikayesini paylaşıcam ben aldatmadım ama ben arlene.info hikayenin sadece izleyeniyim evimizde hemde erkeğinin yatağında eve erkek almış çatır çatır beceriyor adam bunu bu zevkten ucuyor ben ise bunları izlerken kalkan aletini okşayarak rahatlamaya çalıyordum ama gördüğüm görüntü bana kefiy verdiği için engel olmadım izlemek daha zevkli geldi

Adamın yarağı hem uzun hemde kalındı o me her sokusunda o min gözünden yaslar akıyordu . Ama adam o mi yalamaya baslayınca devam et devam et durma ne olursun bu gece doyur beni ne olursun buna ihtiyacım var diyordu.

Adam bir mühlet sonra vaktin iyice daraldığını bir gelen olmadan gideyim dediğinde o m devam et neolur gelen olmaz diye ısara ediyordu.
Aslında devam etmesini bende istiyordum .

Adam ayağa kalktı ve eline gömleğini aldı o m sarılıp yalvarmaya basladı kocam bu gece yok sabahlara kadar sevişebiliriz diye yalvarıyordu. Sonrasında yatağa oturup biraz düşündükten sonra tamam dedi ama sartlarım vardedi.

o m ise sartların neler dediğinde adamın söylediği sartlar karsısında sok olmuştum.
1-ben seni nezaman istersem ozaman ayağıma kadar gelip altıma yatacaksın ve nereye dersem oraya geleceksin,bana kocacım diye hitap edeceksin ve bende sana ne söylersem söyleyeyim darılmayacaksın kabulmü?

-Bukadarmıydı hasancım
-hayır daha bitmedi seni becermek istediğim yer neresi olursa olsun bana güveneceksin ve itiraz etmeyeceksin ha!…

unutmadan merak etme bundan kocanın haberi olamaz ve benim yanım da arkadasım var diye ben sana isminle hitap etmedikce kocacım diyeceksin ve arkadasım seni becemek isterse ben sana hayır demedikce ilişkiye gireceksin ayrıca bütün bunları kabul edersen benim haberim olmadan baska bir yarak girmeyecek amına bu kocan olsada bunada tamam mı ?

-sey bilmiyorum!…
– mırın kırın yok ya şimdi kabul edersin yada kocan bütün bunların hepsini ögrenir tamam mı simdi?..
-Tamam kocacım tamam sen nedersen onuolacak.
-Ulan fahişe yarrak diyince ağzın kulaklarına variyor dimi
-ulan seni simdi sikebilirim

diyerek o me sarılıp uzandılar yatağa
o mi yalaya yalaya bitiren hasan sikme işlemine gelince o mi bir güzel domaltıp
kalçalarına tokatlar atmaya basladı. o m her tokatta çığlıklar atarken adam yarağını o min amına sürtüyordu derken adam birden o min hiç açılmamış göt deliğine zorlamaya basladı o m nekadarda itiraz etse hasan artık o me basmıstı
o mden hiç bukadar müthiş bir acı cığlık duymamıştım .

Hasan bu acıya hızlanarak birazdaha acı katmıştı artık o m bayılacak dereceye gelmişti bunu sezen hasan o min götünden yarağını çıkararak amına yerleştirdi yarrağını bir müddet gidip geldikten sonra o min bitkin olduğunu görünce kalkıp giyinmeye basladı ve ulan orospu zoru görünce koyveriyorsun kendini derken ben hemen oradan uzaklastım…