MERHABA BEN TÜRKAN KOCAM İŞ İCABI IRAKTA UZUN ZAMANDIR SİKİŞMEDİM YANIYORUM ATEŞİMİ SÖNDÜRÜCEK BEYLER ARASIN!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Evde azınca planı yaptım yere yatırdım

22 Ağustos 2015

Sizlerle seneler önce yaşadığım anımı paylaşmadan önce bakireliğine arlene.info dokunmadım bende bilmiyorum o an içine de sokardım ama neden sokmadım arka delik bana yetti acaba ondan mı diye düşünüyorum zaten anlıktı ikimizde evde çılgınlar gibiydik dar delik daha gözüme hoş geldi zaten ağzı ile de beni rahatlatınca öne gerek duymadım ama keşke soksaydım dediğim anımı yazacağım sizlere

Ben de bunu fırsat bilip arkasından gittim. O tam içeri girdiki bende hemen arkasından içeri girdim, bana sırtıma basmasın söyleyerek yere yüz üstü uzandım ve belim ağrıyor hadi sırtıma bas dedim oda ne olduğunun farkında olmadan ayaklarıyla sırtıma basmaya çalıştı. Derken siskim kalkmaya başlamışti ki bu kez sırt üstü taıp birazda göğüslerime basmasını söyledim oda aynen yaptı.

Acıtmam dedim…Daha sonra kardeşime çok iyi olduğunu söyleyerek ben de ona aynısını yapmaya karar verdim oda tamam dedi ama sırtının ağrıyabileceğini söyledi. Bende acıtmam dedim. Neyse yüz sütü uzandı ben de ilk önce sırtının ağrımaması için önce biraz masaj yapsam iyi olur dedim. Oda tamam dedi. Ben ilk önce omuzlarını daha sonra yavaş yavaş aşağılara gittim oda hala neler olduğunun farkında değildi. Ben daha sonra onun görmeyeceği şekilde sikim çıkarttım ve gözünü kapatmasını söyledim oda niye diye sorduğunda bir surpiz yapacağımı söyledim.

O da tamam dedi ve oturmasını söyledim oda oturdu ve ben önüne geçip sikim tam ağzına yapıştıracaktım ki gözlerini açtı ve birden sikimi ağzında görünce ilk önce ürktü ve daha sonra sesini çıkartmadan öylece baktı, ben de ağzına almasını söyledim fakat onun midesinin almadığını anladım. Fakat ben yinede kardeşimi sikmeye kararlıydım ve ağzına zorla soktum ve oda henüz acemi olduğu için dişleri neredeyse sikimi parçalayactı.

Ben daha sonra tüm vücudunu emerek ammına kadar geldim ve amınıda doyasıya yaladım. Ve daha sonra götünü yalamaya başladım ve parmaklarımı kullanaral göt deliğini genşlettim. Sikimi göt deliğine dayadım, daha sonra yavaş yavaş sokmaya çalıştım ve hepsini götüne soktum. O sırada kardeşimin gözlerinden yaşlar geldiğini gördüm. Ama ben aldırmadım tüm döllerimi boşaltana kadar siktim ama doymadım.