MERHABA BEN TÜRKAN KOCAM İŞ İCABI IRAKTA UZUN ZAMANDIR SİKİŞMEDİM YANIYORUM ATEŞİMİ SÖNDÜRÜCEK BEYLER ARASIN!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Onunla baş başa kalmak için

4 Ekim 2015

Sonradan nikahıma aldığım kadın tek gelmedi yanında genç kızla arlene.info beraber gelince kabul ettim hep beraber yaşıyorduk ama kadınım memlekete gitmesi gerekince genç kızla baş başa kaldık zaten onda gözüm vardı birazda bana ılımlı yaklaşması cesaretlendiriyordu planlar yaparak onu seks tuzağıma düşürmeye başladım planım tutunca kuçağıma alarak kıvama getirmeye başladım

Ayağa kalkmıştım, ancak yarağım da ayaklanmıştı. Been Eda’nın sabunlu vücüdunu ılık suyla durularken, o gözlerini yarağıma dikmişti. Eda’yı duruladıktan sonra arakamı dönüp been duş almaya başladım. Eda ise biir elinde şampuan şişesi ile kolumdan çekerek, “İstersen been de senin sırtını sabunlayayım?” dedi. Zaten beklediğim de buydu, onun içiin, “Çok iyi olur canım!” dedim. Beenim ona yaptığım gibi, sırtımı sabunlayıp topuklarıma geldiğinde, ona önümü döndüm ve bacaklarımı hafif araladım. Yarağım dimdik ayaktaydı. Ayaklarımdan sabunlamaya başlayıp, bacaklarımdan yukarı çıkarak yarağıma geldiğinde, Eda’nın yüzü kasıklarımın hizasında ve dudakları yarağıma biirkaç santim mesafedeydi. Başının arkasından biir dokunuşla dudaklarını yarağıma yapıştırıp devam etmesini söyledim.

Yarağımın başını biiraz öptü yaladı, taşaklarımı okşadı, amma bu beenim içiin yeterli değildi. Ayağa kaldırdım. Elinden şampuanı alıp, önnce yarağımı sıvayıp, sonra elime bolca şampuan döktüm ve amını şampuanladım. Bacaklarını açıp, ayaktayken Eda’yı kucağıma aldıım. Eda kollarını boynuma, bacaklarını da belime dolamıştı. Been de kalçalarından tutuyor ve götünün yanaklarını yoğuruyordum. Bu pozisyonda yarağım vajinasının dudakları arasına yerleşmişti. Amına girmek içiin yanıp tutuşuyordum. Eda’nın kulak memelerini biiraz yalayıp emdikten sonra, kulağına, “İçine girmemi istermisin?” diye fısıldadım.

Eda kollarını boynuma daha sıkı dolayarak, “Hı hı!” diye mırıldandı. Kucağımdaki Eda’yı, biirkaç kez ileri geri yaptırarak, yarağımın kafasını vajinasının deliğine denk getirip, ritmik hareketlerle yarağımın üstüne bırakmaya başladım… Yarağımın kafası vajinasına girince, Eda kendini sıkıp kasmaya başladı. “Sıkma kendini, serbest bırak!” dedim. Kendini serbest bırakınca; Eda’yı yarağımın üstüne bırakıp, aynı zamanda yarağımın daha derine girebilmesi içiin hamle yaptım, iyice bastırdım. Eda’nın çığlığı banyoyu inletirken, yarağım tamamen vajinasının içiinde kaybolmuştu. O kaddar sıcaktı ki, adeta yarağımı biir yanardağın içiine sokmuştum. Kucağımda hoplatırken, Eda ağlamaya ve “Çıkar, çook acıyor!” demeye başlamıştı. Biir elimle ağzını kapattım.