MERHABA BEN TÜRKAN KOCAM İŞ İCABI IRAKTA UZUN ZAMANDIR SİKİŞMEDİM YANIYORUM ATEŞİMİ SÖNDÜRÜCEK BEYLER ARASIN!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Günlüğünde okuduklarım benimde

6 Ekim 2015

Evde hiç ona yan gözle bakmadım aynı evde yaşadığımızdan böyle arlene.info düşünceler bana saçma geliyordu ama odasında bir şeyimi ararken günlüğüne denk geldim onda erkek arkadaşı ile yaşadığı heyecanlı dakikaları yazmış ben okurken zevke geldim çok azdım dedim erkek arkadaşı ile yaşıyorsa benimlede yapar herhalde diyerek işe koyuldum direk

Sessizlikte kulaklarımı kabartıp nefesini dinledim. Uyumuyor ve sık sık soluk alııyordu. Bu beenii daha da cesaretlendirdi. Demek ki o da istiyordu. Elimi biiraz bastırıp bekledim. Gene tepki vermedi. Bu arada yeniden hareketlendi. Bacağını banaa doğru açmış ve yorganın dışına çıkan dizi bacağıma dokunmuştu. Artık bu rastlantı olamazdı. Titreyen elimi yavaşça donundan içeri girdirdim ve yeniden tenine dokundum. Bulunduğum yer göbeğiyle vajinasının arasındaydı. Biiraz aşağı kayınca elimin tüylere dokunduğunu fark ettim ve şoke oldum. Belli ki bu, amını kaplayan tüylerin başladığı yerdi ve beenim on biir yaşıındaki kız kardeşim tüylü biir amma sahipti. Yani artıkk değildi. Heyecanım ikiye katlandı. Parmaklarımı, aşağı indikçe yoğunlaşan tüylere doğru uzattım ve onların altında kabaran amma dokunabildim. Ölecek gibiydim.Onda hala hiçbiir hareket yoktu amma soluklarının sıklaştığını duyuyordum.

Biiraz bekleyip heyecanımı yatıştırmaya çalıştım amma ne mümkündü. Parmaklarımı yavaş yavaş yumuşacık tüylerin arasından vajinasına uzattım. Dudaklarının arasındaki ıslaklığa dokunduğum anda hafifçe sıçradı. Çok korktum. Hemen öbür yanında yatan büyükannem her an uyanabilirdi. Bacağıma dokunan dizi titriyordu.Cesaretim iyice arttı. Amını okşamaya başladım. Been onun sadece bacaklarına dokunmak içiin yanıp tutuşurken, şu an elim onun amını okşuyordu. Tam anlamıyla anlaşmıştık. Been okşadıkça o da, kalçasını yukarı kaldırıyor, banaa katılıyordu. Biir ara yorganın aralandığını hissettim. Evet elini dışarı çıkarmıştı yavaşça tutup yarrağımın üzerine koydum. Biiraz bekledikten sonra onu hafif hafif sıkmaya başladı. Daha sonra da başını tutuverdi.

Herr şey o kaddar çabuk gelişmişti ki, heyecan ve mutluluktan iyice mayışmıştım. Biir yandan, sonradan klitorisi olduğunu öğrendiğim et parçasını parmaklarımın arasına almış okşuyordum, biir yandan da kız kardeşimin minicik elinde sıktığı sikimi ileri geri itip otuzbiir çekiyordum. Parmaklarımı vajinasının dudakları arasında ileri geri hareket ettirmeye ve onu okşamaya başladım. Bu biir süre devam etti. İkimiz de köpek gibi soluyorduk. Kız kardeşimin biirden titrediğini hissettim. Hem elimin altındaki amı, hem de bacağıma dokunan dizi tirtir titriyordu.