MERHABA BEN TÜRKAN KOCAM İŞ İCABI IRAKTA UZUN ZAMANDIR SİKİŞMEDİM YANIYORUM ATEŞİMİ SÖNDÜRÜCEK BEYLER ARASIN!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Arkanın verdiği zevki daha önden

5 Ekim 2015

Daha önce hiç arkadan yapmamıştım bu fırsatı edindiğim dost arlene.info kadınlarla yaşama fırsatım olunca değerlendirmek istedim ama merak ettiğim kadar da varmış o dar deliğe zorlayarak sokmak kadının altında inlemesi kökledikçe bağırması çok zevk verici kadınımla yapamadıklarımı yaptım boşalırken volkan gibi patladım resmen

hatun yumulu verdim. Öpücük falan filan. Bunları yaşamak lazım anlatmayla bitmez. Zaman sonra baktım hepsi çırılçıplak. kadınla 69 pozisyona geçtim. (Söylemesi ayıp çook severim).Kadın amını ağzıma bastırdıkça been ısırıyordum. Oda bayağa zevke geliyorduki sikimi arasıra ısırıyordu. Böyle sevişmeye devam ederken penisim biir yerlere zorlandığını fark ettim. Beenim dost kadının önünde sikeme oturmaya çalışıyor.Been daha da ateşlendim ve kadını iyice yemeye başladım. Arkadaş yarrağımın üstene oturmuş gitgel yapmaya başlamıştı bile. Biir ara baktım been altlarında penisim oğlanın götünde ağzım kadının vajinasında onlarda ayakta öpüşüyorlar biirbiirilerini okşuyorlar. Braz devam ettikten sonra pozisyon değişelim dedim. Tamam dediler. Ve değiştik.

Hakgi pozisyonda istersiniz diye sorduğumda erkek dost hatun domalt ve götünden sik. Hiç acımadan geçir. O bunu çook sever. Deyince beende bazı düşünceler uyandı. Bu kaddarı da olmaz dedim. Sen nereden biliyorsun dediğimde. Herrkeste biir susukunluk oldu. Bunun üzerine böyle devam edemem. Bilmem lazım dedim. Ve olayı anlattılar. Been erkek dostu becerdiğimi karısına söylemiş. Ballandıra ballandıra anlatmış. hatun beenii aranıza alın demiş. Arkadaş yani kocası olmaz demiş. Banada biir türlü açıklayamamışlar. hatun beenimle yalnız buluşacağım diye beklerken kocasını görünce karşısında şoke olmuş. Onun içiin ilk eve girdiğimizde. Biirbiirilerine öylece baka kalmış.