MERHABA BEN TÜRKAN KOCAM İŞ İCABI IRAKTA UZUN ZAMANDIR SİKİŞMEDİM YANIYORUM ATEŞİMİ SÖNDÜRÜCEK BEYLER ARASIN!
NUMARAM: 0035 351 57 32

İçip sızdıktan sonra sıra bana geldi

5 Ekim 2015

Aynı evde yaşıyoruz ama aramızda hiç bir bağ yoktu zaten o arlene.info emanet sayılırdı yakın zamanlarda evlenip gideceğinden pek onu takmıyordum ama adamla her akşam buluşup arabada işi bitiyorlardı buna emin olduğumdan ağzından laf almak için bunu biraz içirip konuşturçaktım ama duyduklarımdan sonra bende yararlanmak istedim

Bu kıpırdama işimi kolaylaştırmıştı. Sağ bacağını Yana doğru açarken dizine doğru kırmıştı… Gördüğüm görünüm, bakacak olağan üstüydü. Kılları temizlenmiş olan amı, kabak gibi parlıyordu. Ortasını ikiye bölen çizgi, şu an daha net görünüyordu. Kalçalarının arası kızarmıştı. Bu kızarıklık, külotun sürtünmesinden olabilirdi. O an kendimce öyle düşünmüştüm. Elimi uzattıp amını yoklaklarken, çizginin arasında sıkışan dil harika görünüyordu. Ortadan ikiye bölünen yeri hafif hafif okşuyordum. Biir müddet okşadıktan sonra, vajinasının dudaklarını parmaklarımla gerdim. Deliğine bakarken, içim gitmişti. Bakire olduğu her halinden belli oluyordu. İşeme yerinin altında biir deliği vardı. Parmaklarımı çektiğimde, vajinasının dudakları diri ve sert olduğundan, ağız kısmı anında kapanmıştı. Biir yandan Serpil’i incelerken, diğer yandan yarrağımı okşuyordum. Daha önnce kıllı olan geri deliği, eminim şu an tertemizdi. Arka deliği merak ederek kalçalarına yöneldim. İki yandan tutarak kalçalarını gerdiğimde, gördüğüm görünüm, bakacak beenii ürkütmüştü. Kendi kendime, (Bu ne böyle?) diye söylenirken, inanamıyordum. Daha önnce olan delik, sanki büyümüştü. Götünün deliği, şişenin ağzı gibi açılmış, içi görünüyordu. O an aklıma nişanlısı Ferit geldi. Belli ki Serpil’i götten sikmişti.

Biirkaç saat önnce becerdiği içiin, deliği halen gevşek duruyordu. Gördüklerimden inanılmaz şekilde heyecanlanmıştım. Bu duruma daha aşırı dayanamadım ve biirden kasılmaya başladım. Müthiş biir zevkle boşalırken, külotumu berbat etmiştim. Banyoya giderek pislenmiş olan giysilerimi çıkardım. Serpil’in akkşamki durumu aklıma geldi, eve geldiğinde kızgın olmasının nedenini şu an daha iyi anlıyordum. İyice temizlenip banyodan çıktım. Odasına döndüğümde, Serpil halen aynı pozisyonda yatıyordu. Kendimi toparlayıp ikinci kez kalçalarını gerdim. Ağzımda biirikmiş olan tükürüğü, götünün deliğine tükürdüm. Parmağımla tükrüğü yedirdikten sonra parmağımı deliğe bastırdım. Kaygan olan parmak, rahat biir şekilde içiine girmişti. Yavaş yavaş ileri geri hareket ettirmeye başladım. İçinin sıcaklığı parmağımı yakıyordu. Sonra iki parmağımla denedim. Yine kolay girmişti. Parmak sayısını artırdıkça, götünün deliği halen kabul ediyordu, ağız kımı açıldıkça açılıyordu. Biir müddet, dört parmakla devam ettim. Elimi çektiğimde, ağız kısmı anında kapanmıştı. Götünün deliğini, 10-15 dakika boyunca parmaklarımla sikerken, Serpil’den gık bile çıkmamıştı.

Bu sırada yarrağım kalkmış, demir gibi sertleşmişti. Artık karar vermeliydim. Bu fırsatı kaçırırsam, böyle biir şans biir daha yakalamayabilirdim. Ya şimdi, ya hiçbiir zaman. Bunu mutlaka denemeliydim. Bacaklarını iki yana doğru açtım. Belinden tutup geri doğru çektim. Azda olsa domalma pozisyonuna getirdim. Vücudumu bacakların arasına yerleştirdim. Götünün deliğine bolca tükürdüm. Yarrağımıda kayganlaştırdıktan sonra, artıkk engel kalmamıştı. Sertleşmiş olan yarrağımı, ağız kısmına dayadım. Ağırlık vermemek içiin kollardan destek alırken, yüklenmeye başladım. Kafası girdiğinde heyecandan titriyordum. Biiraz daha, biiraz daha derken, yarısına kaddar soktum. Yarrağımı saran delik, inanılmaz zevkliydi. İleri geri hareket ederken, yavaş yavaş hızlanmaya başladım.ne müthiş zevk bu böyle! İlkkez biirini götten sikiyordum, o da üvey kızkardeşimin götüydü. Zaman ilerledikçe, derinlere sokmaya çalışırken, zevkten uçuyordum. Kayganlık azaldığında, geri çekilerek tükrüğümle kayganlaştırıyordum. Sonra tekrar sokuyordum.

Biirkaç dakikadır, daha önnce yaşamadığım zevkleri yaşıyordum. Serpil’in poposunu sikerken, kim olduğunu unutmuş gibiydim. Yarrağımı sonuna kaddar bastırırken kalçaları kasıklarıma değiyordu. Kalçaların yumuşaklığı gerçekten harikaydı. Dakikalardır sikerken, şu an daha rahat hareket ediyordum. Delik gevşemiş iyice açılmıştı. Ama yinede müthiş zevk alııyordum. İkinci kez olduğu içiin boşalmam uzun sürecekti. Daha aşırı dayanacağımı düşünmüyordum. Ama zevk dalgası tüm bedenimi sararken, boşalmak üzere olduğumu anladım. Boşalma önncesi, hızlı hızlı sikerken karar vermem gerekiyordu. Karar vermeye fırsatım bile olmamıştı. Götünün derinliklerine büyük biir zevkle boşalmaya başladım. Biirkaç saniye boyunca, tüm döllerimi götünün içiine boşaltmıştım. Biir müddet içiinde k aldııktan sonra üzerinden çekildim.