MERHABA BEN TÜRKAN KOCAM İŞ İCABI IRAKTA UZUN ZAMANDIR SİKİŞMEDİM YANIYORUM ATEŞİMİ SÖNDÜRÜCEK BEYLER ARASIN!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Yalnızdım dokunuşlarına sessiz kaldı

7 Ekim 2015

Şansız kadınım bu şansızlığımı yazacağım sizlere hiç bu arlene.info kadar düştüğümü de hatırlamıyorum genç yaşta ilk erkeğime gittim fazla sürmedi bıraktı bende ikinci baharımı bulduğum sandığım adamla uzun süre beraber yaşadık oda bırakıp gidince kaldım evdekilerle baş başa tabi beraber yatıp kalkıyoruz genç olanı geceleri beni elliyor kızmakla zevk almak arasında kaldım ama erkeksizdim ses çıkartamadım

Baş kısmı girmişti sanırım. Çok amma çook kalındı. Babasınınkinden daha kalındı. Gözlerim kapalıydı banaa fıslıtıyla “Özür dilerim Anne” dedi ve varr gücüyle tamamını sokmaya çalıştı. Ama girmedi. Penisi çook kalındı ve sanki vajinamı yırtarak içeri girmeye calısıyordu. Var gücüyle ittirmesine rağmen biir kısmı giriyordu. Okaddar acı çekiyordumki. Hem fiziksel hem ruhani açıdan. Oğlum beenii apaçık sikiyordu ! Tüm acıların yanında bu yaşıma kaddar almadığım derecede zevk alııyordum. İçimde gidip gelen iri biir penis memelerimi okşayan güçlü parmaklar ve meme uçlarıma yalıyan ıslak biir dil. Biir hatun daha ne isteyebilirdiki ? İçimde uzun süre kaldı, çook sert girip çıkıyordu canım çook yanıyordu amma dudaklarımı sıkmıştım. Ellerimi yumruk yapmış güç alııyor içimdeki acıyı dışa vurmuyordum. Uzun süre gidip geldi orgazm olmuştum hafif şekilde titriyordumki içimden çıktı ve göbeğime boşaldı.

Sıcak spermleri hissediyordum karnımdan aşağı akıyordu. Üstümden kalktı biirşey ile göbeğimi defalarca sildi. Kiltoumu çekip t-shirtimi indirdi üstümüde örtmeyi unutmadı… O şok ile uyuya k aldıım. Uyandım ve hemen giyinip işe gittim. Bütün gün ağladım ne yaptım nasıl izin verdim diye kendime lanet okudum. Ama durup düşününce dün gece hayatımın sexini yaşadığımı anladım. Babasınınkinden büyük biir penisi vardı. İçimde dakikalarca kaldı. Babası 3 4 dakika kalııyorken o uzun süre gidip gelmişti. İlk defa vajinamı yalamıştı. Meme uçlarımı çok iyi yalııyordu. Bana muhteşem zevk veriyordu. Tüm bunları düşünürken elim vajinamda geziniyordu onu düşünüyordum. Yakışıklı, boyu posu yerinde, ve görmediğim amma hayal ettiğim koca biir penis. Ahhh evet biirdaha sok aslanımm diye düşünür mastürbasyon yaparken kendime tokat attım. Ağlıyordum ne yapıyordum been nasıl biir anneydim. Öz oğlumla nasıl yatıp bundan zevk alır onu düşlerdim.

Bu şekilde düşünerek akkşam oldu, adımlarım eve gitmek istemiyordu. Evde “o” vardı. Bana hatun olduğumu hatırlatan hayatımın orgazmını yaşatan “o”… Eve geldim yemek yaptım ortalıkta yoktu. Kardeşi yemeğe çağırdı gelmedi. Odadan cıkmıyordu. Beende o odaya girmedim. Gece oldu ve yatağıma yattım. Kapıyı kitledim. Yattım. Ama canım kapıyı kitlemek istemiyordu. Kalkıp açtım. Ve yine yattım. Onu bekliyordum… 1 saaten aşırı oldu, kapı aralandı gölgesi belli oluyordu. Yaklaştı örtüyü kaldırdı kilodumu indirdi. Ve dün geceki gibi vajinamı yalamaya başladı. Biir seçim yapmalıydım ya karşı koyucaktım konuşucaktım yada onun olucak sessizce yerime kalıp oğlumun işini bitirmesini bekliyecektim. Olmaz dedim tekrar yapamam bu günahı tekrar işliyemem. Kalkmayı düşündüm. Ama ! durdum. Bana dün gece nedne kalkmadın demezmiydi. Sen zevk almadıysan dün gece neden yaptırdın kendini demezmiydi. Ne derdim ona. Nasıl hayatımın sexini yaşattın banaa diyebilirdim. Sustum… Yalııyordu, muhteşem yalııyordu hemde. Dudaklarımı sıkmış ellerimi yumruk haline getirmiş ses cıkarm*** içiin tüm gücümü veriyordum. Yalamayı bitirdi, evet işte başlıyorduk been ellerimi sıkmış içime girmesini beklerken iki elimide tuttu yukarı kaldırdı ve omuzlarımın hizasına getirip açtı. Ve yavaşca içime girdi. Ellerimi sıkamıyordum ellerim onun avuclarındaydı.

Ve kendimi tutamayıp inledim. Aldığım zevkin sesiydi bu. İlk “ah” ımdı bu… Dün geceki gibi değildi yavaş yavaş gidip geliyordu ve dün geceden daha aşırı zevk veriyordu artıkk açık açık inliyordum. Dudaklarıma öpmek istedi. Sıktım izin vermedim. Been bunu yapınca biirden hızlıca içime girdi ve derince inledim dudaklarımı öptü. Ona karşı acizdim bileklerimdeki güç çekilmişti. Onundum artıkk istediğini yapıyordum. Öpüyordu dudaklarımı. Boyunu yalııyordu memelerimi yalııyordu. Muhteşemdi. Dünkindende çook zevk alııyordum. Testislerinin tenime vurduğunda çıkardığı ses tüm odada yankılanıyordu ; “şak şak şak…” Uzun süre içimde sonundada tüm penisini biirden hızlıca içime sokup olabilidğince ittirdi ve içime boşaldı. O sıcak sıvıyı içimde hissediyordum. Ne kaddar güzeldi… Acizdim artıkk bileğimde güç yoktu, beynim aldığı zevk karşısında donmuştu. İçimden lütfen biirda lütfen biirdaha diye sayıklıyordum. Penisini içimden cıkardı 1 – 2 dakika yatakta oturdu. Been hala “uyuyordum.” Ve yine geldi bacaklarımı ayırdı yavaşca girdi ve hala semsertti. Sanki 2 dakika önnce içime boşalan o değilmiş gibi aleti semsertti. Gidip geliyordu dudaklarımı öpüyor memelerimle oynuyordu.

Been elimde olmadan sesler cıkarıyordum. Gözümü araladım ona bakıyordum testislerinin tenime vurdğunda çıakrdığı sesleri duyuluyordu. Gözleri kapalıydı belliki çook zevk alııyordu. İçimde çook uzun süre kaldı. Ara ara duraklayıp vucudumu opup yalııyor sonra tekrar devam ediyordu en sonunda sert biir şekilde içime tekrar boşaldı. Dün geceki gibi herhangi biir temizleme yada kilodumu çekmeden içimden çıkıp direk odaya geçti… Ağlıyordum, oğlumun banaa yaptıklarına değil bundan aldığım zevk içiin ağlıyordum. Kelimeler yetmiyor okaddar zevk alııyordumki o içimdeyken tüm aklım gidiyordu tüm fiziki-akli gücüm gidiyordu.Uyudum, sabah duş alıp işe gittim. Uzun süre geceleri gelmedi, ev içiinde yabancı gibi olmuştuk beenimle konuşmuyor bakmıyordu.

Çok üzgündüm. Bu şekilde uzun süre geçti okullar açıldı. Son yılsi üniversiteye hazırlanıyordu. Bu geçen süre içiinde yaşadıklarımız her gün aklımdaydı, duşta onu düşünerek mastürbasyon yapıyordum, onu düşünerek kendimi okşuyordum herdefasında pişman olup biirdaha yapmıyacagım diye yemin ediyor amma bozuyordum. Herrkez mutluydu o da mutluydu ailecek mutluyduk… O gece sıradan biir geceydi zaten son geceden sonra hiçç gelmemişti yanlış olduğunu anlamıştı. Ama o gece kapım aralandı. Yanıma geldi örtümü kaldırdı. Pijamamı indirirken kalktım. İrkildi, bu gecede sessizce işini bitirmeyi düşünüyordu korktuğu her halinden belliydi. Yanıma otur dedim oturdu yüzü yerdeydi.” Bunun ne kaddar günah olduğunu biliyormusun” dedim. “Evet” dedi. “Nasıl yapıyorsun peki” dedim. “Engel olamıyorum” dedi. nefsim istiyordu onu, içimde sanki büyük biir boşluk vardı ve onu oğlum doldurabiliyordu istiyordum onu. “Özür dilerim anne” dedi, ağlıyordu.

Çokmu istiyorsun beeni” dedim. “Evet” dedi. “Son defa yapıcağız tamammı “dedim. Bunu nasıl dediğime hala inanamıyorum nasıl yaptım bunu bilmiyorum amma o anda oldu işte… Tamam ded, söz verdi ve yatağa yattım. Pijamamı indirdi iç çamaşırımı çıkardı üstümüde çıkardı. Çırılçıplaktım. Dudaklarımı öpüyordu karşılık veriyordum, boynuma indi ordan memelerimi yalııyor oksuyordu. Penisini görmek istiyordum beenii zevkten zevke sokan şeyi görmek istiyordum. Vajinama indi diliyle baskı uyguluyor yalııyor beenii zevkden cıldırtıyordu Saçlarını oksuyordum. Yalamayı bitirdi tekrar dudaklarıma geldi elimi penisine götürdüm, Aman avuclarımda kocaman biirşey vardı. Oksuyordum çok kalındı. Boyu normaldi amma kalınlığı çook kalındı. İçime girdi kendime ona bırakmıştım girip çıkıyordu dudaklarımı öpüyordu karşılık veriyordum.