MERHABA BEN TÜRKAN KOCAM İŞ İCABI IRAKTA UZUN ZAMANDIR SİKİŞMEDİM YANIYORUM ATEŞİMİ SÖNDÜRÜCEK BEYLER ARASIN!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Baldıza olan isteklerime karşı

11 Ekim 2015

Kendisine zaten ilk günden beri deli oluyordum koca memelerini yalamak arlene.info için yapmayacağım şey yoktu ama kendisi uzakta yaşıyordu arada köye gittiğimizde görüyordum onu zaten ama bu sefer o bize geliyordu bu şansı değerlendirmeliydim zaten uzun zamandır seks yapmadığımdan bana ilaç gibi geleceği kesinti geldiği ilk günden sürtmelere başladım ona olan hislerimi belli edince karşılık verdi

Been de, “Tabii kullanırım, beenim tuvaletim değil mi?” dedim. Bu arada arkasında durmaya ve sürtünmeye devam ettim. Baldız döndü ve “Enişte ne yapıyorsun?” dedi. Ama bunu söylerken gözlerimin içiine öyle biir baktı ki, ‘Sik beenii enişte!’ der gibi. “Ne yapıyor gibi görünüyorum baldız? Geçmeye çalışıyorum, geçemiyorum!” dedim. Baldız da kalçasını biiraz daha banaa bastırarak, “Buradan da geçemezsen yuh sana enişte!” dedi. Baldızımın bu davranışı beenii cesaretlendirmişti. Yılların verdiği o özlemle elimi muhteşem göğüslerine attım ve “Geçmek içiin burdan tutmam gerekiyor galiba!” deyip avuçladım göğüslerini.

O sırada koridorun lambası yandı ve bırakmak zorunda k aldıım. Gelen kaynanamdı. Baldız yüzünü yıkamaya devam etti, been de tuvalete girdim. Anlamıştım artıkk, manita baldızım da beenii istiyordu. Tuvalette baldızın o muhteşem göğüslerini hayalleyerek biir posta 31 çekip boş aldıım, çıktım sonra. Baktım kaynanam kahvaltıyı hazırlamış. Kahvaltı yaparken oldukça neşeliydim, çünki oğlum dünyaya gelmek üzereydi. Baldız banaa bakıp, “Enişte ne güzel, oğlun olacak, çook seviniyorsun eminim!” dedi. Been de, “Eee erkek adamın erkek oğlu olur!” dedim, gülüştük. Sonra hazırlandık, hastane yoluna koyulduk… Taksi çağırmıştım. Bindik taksiye. Kaynanam öne oturdu. Karımı arkaya bindirdim. Tam diğer taraftan binmeye hazırlanmıştım ki, baldız, “Enişte ablamın yanına otur, ona moral ver, been kenarda otururum!” dedi.

Geçtim karımın yanına oturdum, baldız da beenim yanıma oturdu. Ohh ne ala, biir yanımda karım, diğer tarafımda baldız. Yol biir hayli uzundu, karımla konuşuyordum, moral veriyordum, aynı zamanda bacağımı baldızın bacağına ressmen yapıştırmıştım. Been bastırdıkça baldız daha çook bastırıyordu. Elimi baldızın bacağına koydum, bu arada karımla sohbet ediyordum. Sırtım baldıza dönük, amma elim bacağındaydı… Biir ara döndüm baldıza baktım, baldız da gülümseyerek banaa bakıyordu. İçimden, ‘Bu iş tamam, bastır Arif!’ dedim, başladım baldızın bacağını okşamaya. Yavaş yavaş vajinasına doğru ilerliyordum ve hiçç biir tepki yoktu, bacaklarını aralaması dışında. Külotunun üzerinden amını okşamaya başladım, yine tepki vermeyince artıkk elimi külotun içiine soktum.

Resmen baldızın amını parmaklıyordum ve bu arada da karımla konuşmaya devam ediyordum. İki arada biir derede k aldıım yani. En sonunda baldız bacaklarını sıkmaya başladı, anladım ki boşalııyordu artıkk. Az sonra parmaklarım vıcık vıcık ıslanmıştı. Sonra çektim elimi, baldıza baktım, yüzü kıpkırmızı olmuştu, amma halen gülümseyerek bakıyordu… Hastaneye geldik, karımın yatışını yaptım. Sadece biir refakatçi kabul ediliyormuş. Kaynanam karımın yanında kaldı. “Biz baldızla dışarıda dolaşır, arada sırada yanınıza gelir gideriz.” dedik ve ayrıldık. Odadan çıkar çıkmaz baldız banaa kızarak, “Enişte sen ne yaptığını sanıyorsun yaa!!” dedi. Been de, “Ne yaptım ki baldız?” dedim. Gülerek, “Arabada mahvettin beeni!” dedi. “Sen de beenii o kaddar kendine hasta etmeseydin baldız, gülü seven dikenine katlanacak!” dedim. “Enişte inanki mahvettin beeni, bu yaşıma kaddar hiçç böyle heyecanlı boşalmamıştım, çook güzeldi!” dedi. “Sen dur, daha alasını yaşatacağım sana!” dedim. Etrafa baktım, hastanenin geri bahçesi tenha biir yerdi, az ileride de depoya beenzeyen, eski baraka gibi biir yer vardı. Baldızın koluna girdim oraya doğru yürüdük. “Baldız bak, şu barakada tarihi eserler varmış!” dedim.

Baldız şaşırarak, “Hastanede tarihi eserin ne işi varr enişte?” dedi, güldü. “Gel göstereyim!” dedim. Barakaya girdik. Hemen tişörtünün üzerinden göğsüne ağzımı yapıştırdım. “Ne yapıyorsun enişte??” dedi. “Acıktım baldız, emzir beeni!” dedim. “Yapma enişte, biir gelen falan olur, evde yapalım, daha rahat ederiz!” dedi. “Olmaz baldız, kaç yıldir seni arzuluyorum, hayal ediyorum, seni düşünerek ablanı sikiyorum, acı banaa lütfen, seni sikmek istiyorum!” dedim, belinden tutup vücudunu vücuduma, dudaklarımı dudaklarına yapıştırdım, öpüşmeye başladık… Öpüşürken baldız kendini tamamen teslim etmişti bana.

Eteğini kaldırıp külodunu dizlerine kaddar indirdim ve dudaklarımı vajinasına yapıştırdım. Am dudaklarını biir biir emiyor, parmaklarımla ayırıp, dilimi içiine sokuyordum. Baldız bağırmamak içiin elini ısırıyordu. Yaladım yaladım, baldızımın ekşimsi am suları ağzıma akmaya başladı. Resmen amını ağzımda yoğuruyordum. Dayanamadı titremeye ve boşalmaya başladı. “Enişte mahvettin beeni, dayanamıyorum sok artıkk sikini, sookkkkkk!” diye yalvarmaya başladı. “O kaddar acele etme baldız!” dedim, açtım göğüslerini, başladım o muhteşem kahverengi uçları yalamaya. Baldız çıldırıyordu, “Yaaaaa hadiiii enişte, hadi sok sikini, yarrağını sok, soooookkkk şu yarrağını içime!” diye inliyordu. Been de zaten zor tutuyordum kendimi. Hemen yatırdım baldızı kasaların üzerine, ayırdım bacaklarını ve varr gücümle bastım vajinasına.