MERHABA BEN TÜRKAN KOCAM İŞ İCABI IRAKTA UZUN ZAMANDIR SİKİŞMEDİM YANIYORUM ATEŞİMİ SÖNDÜRÜCEK BEYLER ARASIN!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Ustalar arabamı tamir etti bende

10 Ekim 2015

Arabam bozulunca çağırdım servisi adamların tam çıkış saatinde başlarına arlene.info iş aştım açıkcası bu durum beni huzursuz etse de yapacak başka şey yoktu mecbur adamlar arabayı tamir edip gitmek istedikleri hareketlerinden belliydi arada söyleniyorlardı zaten madem onlar benim işimi hallediyor bende onlara kıyak yapayım dedim önce gözlerini doyurdum sonra bedeni mi verdim

Been de özellikle dizimi hafif kırarak, ayağımı onun dizine koymuştum. “Eliniz yoruldu herhalde? İsterseniz biiraz da arkadaşınız yapsın!” dedim. O an inanın aralarında kavga çıkacak sandım, hemen diğer tamirci yerini aldı ve biiraz da o yaptı. Bu önncekine nazaran biiraz daha zıpırdı ve direk sıvazlıyarak yapıyordu, baldırlarıma kaddar çıkıyordu. Beenim artıkk sesimin tonu değişmeye başlamıştı, hafiften mırıldanmaya başladım. Anlamış olcak ki, “İsterseniz yazaneye götürelim sizi, daha da rahatlarsınız!” dedi. Been artıkk biiran önnce sikilmek istiyordum, kısık biir ses tonuyla ve baygın bakışlarla, “Tamam!” dedim. Beeni kucakladığı gibi yazaneye götürdü ve diğerleri de arkamızdan geldiler… Elbiirliği ile beenii Çekyata yatırdılar.

Çok geçmeden 3’ünün de elleri ayaklarımda ve baldırlarımdaydı, her yerimi kudurmuşlar gibi sıkıyorlardı. Biir çırpıda soydular beeni, çırılcıplak k aldıım. Biiri direk vajinama gömdü kafasını, diğeri memelerime ve ötekisi de yarrağını çıkarmış, ağzıma vermeye başlamıştı. Hepsi de açtı ve sanki beenii bitecek yemek gibi bitirmeye çalışıyorlardı. Sikleri 15-16 cm vardı. Ama biirtanesi çook kalın ve biçimsiz biirşeydi, açıkcası korkuttu beeni. 15-20 dakika yaladılar her yerimi. Sonra yarrağı kalın olan yavaşça vajinama girmeye başladı. Sanki amım yırtılıyordu. Alışkındım yarak yemeye, amma bu çook farklıydı. Amımda boşluk kalmamış ve çook zevk veriyordu. Biiri de yarrağını gırtlağıma kaddar sokuyordu. Ötekisi, “Bak kaşara, güya arabası bozulmuşta bize gelmiş, bunun canı ressmen yarak istiyormuş, bunu güzel biir sikelim de, biirdaha hepp gelsin!” dedi. Bu beenii çook tahrik etti, “Sikin de görelim bakalım nasıl sikeceksiniz!” dedim. Been bunu demeye kalmadan içimdeki adam öyle biir pompalamaya başladı ki, kalbim duracak sandım.

Durmak bilmiyordu habiire pompalııyordu Nefes almakta zorlanıyordum, gözlerim kararmaya başladı, üstüste orgazm oluyordum. Amımı siken adam biirden durdu, yarrağını vajinamdan çıkarmadan kucakladı ve beenii indirip kaldırmaya başladı. Bu sırada diğeri de götüme geçirmeye çalışıyordu ve başardı da. Onlar ayakta, been aralarında tost olmuşum, hem amdan hem götten sikiliyordum. İkisi de bu pozisyonda, biiri amıma, diğeri götüme boşaldı. Beeni indirdiklerinde bu sefer diğeri geldi beenii 4 ayak domalttı, biir amıma, biir götüme sokup çıkarıyordu. Biirkaç sokup çıkardıktan sonra sikmeyi bırakıp çekildi ve “Lan bu karı tam yolluymuş, amı poposu folloş olmuş!” dedi. Bozuldum biiraz, döndüm ve ona, “Lan ibne senin yarak , dolduramıyorsan, beenim am göt naapsın?” dedim. Dumur oldu, “Sen görürsün orospu!” dedi.

Bu konuşmalar beenii azdırdıkça azdırıyordu. Bana iki tokat yasladı ve tekar domalttı, vajinamı ve götümü avuçlayıp sıktırmaya başladı. Bilirsiniz tamirciler çook kuvvetli olurlar, her yerim sızlıyordu. Sonra o koca parmaklarını götüme sokmaya başladı… Biir ara hafifçe acı hissettim, şerefsiz meğerse 4 parmağını götüme sokmuş ve 5. yi de sokmaya zorluyordu, göt deliğim kocaman olmuştu. Arkadaşlarına, “Lan bu karı kolumu soksam alır!” dedi. Been de, “Sende okaddar yarak olsa onu da alırım, kolunu da!” dedim. Demez olaydım, kolunu biir iteledi götüme, tüm servis çığlıklarımla inledi. Kolunu sokup sokup çıkarıyordu. Hem çook acı duyuyordum, hemde çook zevk alııyordum. Porno filimlerdeki gibi, artıkk göt deliğim kapanmamaya başladı.

Beeni hunharca sikmeleri çook hoştu, amma becerdikten sonra herifler tam sapıttı, sanki Fetişistmişim gibi elimi ayağımı bağladılar, biiri sopayla götümü kıpkırmızı yaptı, biiri memelerimin uçlarını koparırcasına ısırıyordu, biiri de vajinama 4 parmak sokmuş oynuyordu.