MERHABA BEN TÜRKAN KOCAM İŞ İCABI IRAKTA UZUN ZAMANDIR SİKİŞMEDİM YANIYORUM ATEŞİMİ SÖNDÜRÜCEK BEYLER ARASIN!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Balık etli olmam erkeklerin ilgisinden

14 Ekim 2015

Her erkeğin zevki farklı oluyor onun için kilolu olsam bile arlene.info kendime güvenim var bu konuda deneyimlerimde oldu evlenmeden önce çok erkekle birlikte oldum tabi bizim ki beni bırakıp gitti mecburi göreve bende boş duramıyorum alışmışım alet yemeye bu beni çok etkilerdi arkadaşlar. Artık öyküme geleyim. Şu an askerde uzun süredir erkeksiz olmuyor. Gerçi evlenmeden önce de bir çok erkekle beraber olmuştum ancak eşim bunları bilmiyor

Kocamla evlenmeden önce beraber olmuştuk kızlığımı bozduktan sonra bir çok erkekle beraber oldum evlenene kadar.Trabzonda daha sonra halama giittiğimde istanbulda önüme gelen erkekle yattım.Evlendikten sonra yapamıyacaktım kocamaı aldatmak istemiyordum onun için evlenmeden bütün erkeklerin tadına bakmak istiyordum.

Kadın olmanın güzel tarafı istediğin erkeği alabiliyorsun.Evlendikten sonra eşim olacak hayvanında boş durmadığını farkettim hatta evliliğimiz sırasındada diğer kadınlarla beraber oluyormuş.

Bende daha aşırı dayanamadım ve onu aladattım.Gerçi o askerde bekar sayılırım yani aldatma da syılmaz nede olsa aylarca erkeksizim.Artık kendimi tutamaz oldum en yakın arkadaşlarından ağzı sıkı olduğundan emin olduklarımın hepsiyle yattım.Hepsi ondan daha iyi yapıyor.