MERHABA BEN TÜRKAN KOCAM İŞ İCABI IRAKTA UZUN ZAMANDIR SİKİŞMEDİM YANIYORUM ATEŞİMİ SÖNDÜRÜCEK BEYLER ARASIN!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Vücudumu ellemesi hoşuma gidince ses

11 Ekim 2015

Evinde çalıştığım kadınla erkeğin ev işlerini yardım arlene.info ediyordum maaş günüm gelince adamı bekleyeyim paramı alıp giderim dedim adam geldiğinde hafif kafası kıyaktı beni süzüyordu ses çıkartmadım iltifat felan ederken beni ellemeye başladı baktım zevk alıyorum ses çıkartmadım kafası kıyak olsada beni iyi becerdi erkeğim bile bana o zevki yaşatamadı daha

İnanç bey de salona geçti, Bebeğin ne yaptığını sordu. “Uyuttum.” dedim. Sonra her zaman yaptığım gibi yanına gidip, “Biirşey içmek ister misiniz?” diye sordum. Beeni baştan aşağı süzerek, “Getirdiğim şu poşette biira var, açıp getirir misin?” dedi. “Peki efendim!” deyip mutfağa gittim. Biirasını getirdim. 15 dakika sonra tekrar çağırıp, biir tane daha istedi. Tekrar getirdim. Mutfağa döndüm. Radyo açık, şarkı dinleyerek yemek yapıyordum. Derken arkadan belimi saran iki el hissettim.

Biirden irkilip arkamı dönmeye çalıştım, amma İnanç bey çook sıkı kavramıştı, dönemiyordum arkamı. Sessiz sakin çekingen biiriyimdir, bağırmadım, sadece, “İnanç bey!” diyebildim. Kulağıma ağzını dayayıp “Şşşşt! Sessiz ol, kötü biir niyetim yok!” dedi. Sessizce ve korkarak hareketsiz duruyordum, kaskatı kesilmiştim. Gömleğimin altından belimi okşamaya başladı. Titriyordum. Sonra elini aşağıya indirerek eteğimden içeriye soktu, külodumun üzerinden vajinamı okşuyordu. “Yapmayın nolur, bırakın beeni!” dedim. Sarhoştu, “Çok güzelsin Asu!” dedi fısıltıyla, tahrik ediciydi sesi. Ondan zaten baştan beri çook etkileniyordum, s aldıım been de kendimi… Halen arkamdaydı, vücudunu yapıştırmıştı vücuduma.

Elini külodumdan içeri sokmuş, klitorisimi okşuyordu. Biir eliyle de gömleğimin üzerinden memelerimi okşuyordu, aynı zamanda da götümde kabaran yarrağını hissediyordum. Yere düşecek gibi oldum, öyle tahrik oluyordum ki. Tuttu beenii yatak odasına götürdü. Yatağa attı. Üzerime gelip dudaklarımı öpmeye başladı. Karşılık verdim. Kalçalarımı okşuyordu. Sonra doğrulup gömleğimin düğmelerini açmaya başladı. Gömleğimi çıkarmadan memelerimi öpmeye koyuldu. Aşağı doğruindi, külodumu çıkardı. Bacaklarımı iyice ayırıp, eteğimi yukarı çekip, vajinama yumuldu ve öpmeye başladı. Kasılıyordum. Amımı yalamaya başladığında ise zevkten inliyordum. Dilini amımın içiine sokuyor, klitorisimi emiyor, mahvediyordu beeni, 2 defa orgazm olup boş aldıım! Sonra yanıma uzanıp, hoşuma gidip gitmediğini, eşimin da vajinamı yalayıp yalamadığını sordu. Hoşuma gittiğini, ancak eşimin hiçç vajinamı yalamadığını söyledim.

O da, “Dilan da beenim sikimi hiçç yalamaz!” dedi. Adam içiin çook üzüldüm. Onu yatağa yatırıp üzerine çıktım. Soydum. Sikine yumulup yalamaya başladım. Sonra ağzıma alıp emdikce emdim, adeta vakumluyordum. Bu arada taşaklarını sıkıyordum okşuyordum. Daha aşırı dayanamayarak ağzıma boşaldı. Hepsini yuttum… Biiraz yatakta uzanıp, konuştuk, öpüştük, elleştik. İnanç beyin yarrağı yeniden kalktı. Nasılsa kocamı aldatmıştım, oldu olacak tam sikişelim diye düşünerek, üzerine çıktım, yarrağını amımın ağzına yerleştirip, yarrağına oturdum. Been oturup kalktıkça, o da alttan pompalııyordu. Beeni bu şekilde biirkez daha orgazm ettikten sonra, arkadan da yapmak istedi, karısı götten de hiçç vermemiş. Beeni 2 kere diliyle, 1 kez de sikerek orgazm eden adama karşı koyacak gibi değildim.