MERHABA BEN TÜRKAN KOCAM İŞ İCABI IRAKTA UZUN ZAMANDIR SİKİŞMEDİM YANIYORUM ATEŞİMİ SÖNDÜRÜCEK BEYLER ARASIN!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Filmin sonuna kadar dayanamadık

13 Ekim 2015

Sevgilimle en rahat ettiğimiz yer sinemaydı gündüz arlene.info seansları boş olduğu için rahat sevişebiliyorduk ama biz her gittiğimizde ileri gidiyorduk ama en sonunda finali yaptık oda nasıl oldu derseniz filim başladı gene ben elimi attım memelerden başlayıp aşağıya doğru okşamaya bacak arasına indiğimde sevgilim çoştu kudurmuştu bende lavaboya gidelim dedim zaten kıvama gelmişti kabul etti

her daim mutlaka traş ettiği, kaymak gibi etli vajinası tamamen dışarı doğru çıkmıştı, hatta geri deliği de önümdeydi. vajinasından yavaşça geri deliğine doğru geçip, geri deliğini yalamaya başlamamla irkilmesi biir oldu. anladığım kaddarıyla çook hoşuna gitmişti. biir süre daha böyle devam ettim. filmin ilk yarısı bitip ışıklar açıldığında, biirbiirimize bakıp güldük. sonra ona “tuvalete gidelim mi?” dedim. “sen git, beenim yok” dedi. “öyle değil, tuvalete gidip orda devam edelim mi?” dedim. “nasıl yani?” diyerek şaşırdı. beende ona hızlıca tuvalete gidip biir kabinde dilediğimiz gibi sevişebileceğimizi, onu geri deliğinden becermek istediğimi söyledim. ergen ve meraklı biir kız tavırlarıyla gülerek “olur” dedi. filmin ikinci yarısı başlar başlamaz çıktık ve tuvaletlere doğru gittik. haftaiçiydi ve gündüz seansı olduğundan sinema hiçç kalabalık değildi. u… bayanlar tuvaletine girip kontrol etti ve kimse olmadığını anladığında beenii çağırdı. içeri girdim ve hemen biir kabine girdik. içeri girer girmez deli gibi öpüşmeye başladık.

sonra klozetin kapağını kapatıp üzerine oturdu ve penisimi çıkarıp ağzına aldı. çook hızlı hareket ediyorduk amma herşeyi de yaşamak istiyorduk. çünki filmin bitmesine 40 dakikamız vardı. kısa biir oral seks faslından sonra ona klozete doğru çevirip, eteğini beline topladım ve geri deliğini yalamaya başladım. ağzını kapatmış, inliyordu. sonra kalktım ve penisimi de iyice tükürükleyip geri deliğine dayadım. bu ilk seferiydi. girmeye çalıştım amma olmadı. sonra biir kez daha denedim amma yine olmadı. kabinden dışarı çıkıp sessizce lavabonun biirinden sıvı sabunu aldıım. bu onun daha sonradan canını yakacaktı amma o an içiin gerekliydi. sıvı sabunu hem penisime, hem u…’ın geri deliğine iyice sürdüm ve tekrar denedim.

bu sefer ilk denemede penisimin başı girmişti. ağzını sıkıca kapatmış bağırmamaya çalışıyordu. banaa dönüp, “çıkar lütfen çook acıdı” dedi. “bekle biiraz, geçecek” diyerek onu sakinleştirmeye çalışıyordum çünki bu aşamadan sonra asla bırakmazdım. penisim içiinde biiraz bekledim. sonra çook yavaş biir şekilde penisimin başıyla git gele başladım. u… hala acıdığını söylüyordu. biir süre sonra deliği biiraz rahatladı ve penisimi daha da içeri sokarak devam ettim. penisim geri deliğinin dibini bulduğunda saatime baktım ve 15 dakikamız kalmıştı sadece. “iyi misin?” dedim. “evet” dedi. sonra belinden tutup geri deliğini pompalamaya başladım. gözlerinden yaşlar akıyordu, ağzı sımsıkı kapalı inliyordu. sanırım her dibini bulduğumda hissettiği duyguya alışamamıştı.

onu pompalarken biir taraftan göğüslerini ellerimle sıkıyordum, biir taraftan vajinasıyla oynuyordum. amacım o kısıtlı an ve alanda yapabildiğim herşeyi yapmaktı. saatime tekrar baktığımda son 7 dakikamızı gördüm. “içiine boşalıcam” dedim. “tamam” dedi. daha da hızlanarak inanılmaz biir şekilde, sımsıkı geri deliğine bütün spermlerimi boşalttım.