MERHABA BEN TÜRKAN KOCAM İŞ İCABI IRAKTA UZUN ZAMANDIR SİKİŞMEDİM YANIYORUM ATEŞİMİ SÖNDÜRÜCEK BEYLER ARASIN!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Kadın olarak kendimi hala sekse

12 Ekim 2015

Uzun süredir aynı adamın kadını olduğum için artık arlene.info sekslerimiz sıradanlaştı hatta erkeğimde tık yok zamanın çoğunu kahvede geçiriyor bu kadın ne ister diye düşünmüyor bile bende internet den filim hikaye felan takılıyorum okuduğum komşu fantezili hikayeden çok etkilendim bende kapı komşum genç erkekle seks yapmaya karar verdim ne de olsa bizim ki kahveyi kapatmadan eve gelmiyordu

Ali banaa yaklaştı ve dudaklarımdan başladı öpmeye. Murat memelerimi okşuyordu. Mehmet ise popomu okşamaktaydı. Been biir yandan seviniyorum, biir yandan da, hala nasıl olacak diye düşünüyordum.Ali badimi ve taytımı sıyırdı. Mehmet çooktan soyunmustu, yarağı aşırı büyük değildi amma damarlıydı. Been hemen eğilip Mehmet’in yarağını ağzıma aldıım. Beeni yere yatırdılar. Mehmet çömelik biir vaziyette ağzıma yarağını vermiş yalatıyor, Ali vajinamı yalııyor, Murat ise yarrağını elime vermişti. Durum çook nefisti, aynı anda üç tane sik. Ohhh!Mehmet’in sikini, foterlerini dişleye dişleye yalııyordum, ağzıma sığıyordu. Mehmet iyice kasılmaya başlamıştı ve ağzımdan yarrağını çıkarıp yere yattı, been de hemen çükünün üzerine oturdum. Biir yandan altımda sikiyor, biir yandan da memelerimi avuçluyordu been zıplarken.Ali “Bak bakalım Neriman, bunu beğenecen mi?” diyerek ağzıma yarrağını uzattı.

Aman o ne? Bu Murat’ın çükünden hem kalın, hem de büyüktü! Hiç böyle bi sik görmemiştim. Başını dahi ağzıma zor aldıım, dilimle çükünün etrafını yalııyordum. Mehmet ise hızlı hızlı zıplatıyordu, popomdan kavrıya kavrıya alttan vajinama sokuyordu. Sonra “Gelecem galiba…” diyerek beenii üzerinden indirdi. Bacaklarım açık biir vaziyette, tekrar yarrağını ağzıma verdi, yalııyordum.Boş kalan vajinama bu sefer Ali iteledi o büyük yarrağını. Biir müddet sonra amım parçalanıyordu sanki, o acıyla Mehmet’in yarrağını ısırmamla beraber, Mehmet ağzıma patladı. Ali, hızlı hızlı vajinama köklüyordu büyük yarağını. O yüzden kaçamıyordum da. Ağzım dölle dolmuştu amma been hala yalııyordum. Ali öyle seri sikiyordu ki, bağırmamam içiin ağzımı eşarpla baglamışlardı.

Az sonra Ali yere uzandı ve beenii üstüne oturttu. Zor alııyordum. Zaten tamamıyla oturamıyordum çükünün üzerinde.Bu arada Murat göt deliğimi yalııyordu. Niyetini anladım, kesin beenii götten sikecekti. Bi ara “Lütfen, dayanamam yapma!” dedim, amma ne mümkün, çooktan sikiyle göt deliğime masaj yaptırıyordu bile. Ali’nin üzerine iyice yattim, popomu dışarı iyice çıkarttım. Boşuna direnemezdim, “Kendin ettin kendin buldun kızım.” dedim kendi kendime.Murat yarrağını göt deliğime hızlıca yerleştirdi. Canım çook yanıyordu. Ağzım kapalı olduğundan onlar ne dediğimi anlamıyordu, amma been mahvoluyordum. Hem amım, hem götüm aynı anda ve hemen hemen aynı tempoda sikiliyordu. Mehmet ise kanepeye oturmuş sikiyle oynuyordu.Ali’nin biir işaret etmesiyle Murat götümden çıktı. Beeni domalttılar. Ali “Sana bunu götüne sokacam, hayatın boyunca unutamayacan!” diyerek, göt deliğime sokmaya çalışıyordu.

Murat popomun yanaklarını elleriyle ayırıyor, Ali ise hala yerleştirmeye çalışıyordu. Ama zar zor ucu ancak girdi ve çook canım yanıyordu. neydi bu? Ali’nin siki, insan yarrağı değil, sanki at yarrağı idi.Ali, işini bilir edası ile yavaş yavaş, çeke soka, sikiyordu ve hızlanmaya başladı. Biir yandan da popomu tokatlıyordu, sanırım popom iyice kızarmıştı. Biiraz sonra “Geliyoruuum…” diyerek, içime biir volkan gibi akıttı ve yarrağını çıkardı. Tam been bitti derken, Murat yerleştirdi yarrağını götüme, o başladı pompalamaya.Murat’la daha evvel çook sikiştiğimiz içiin, beenii nasıl sikeceğini biliyor, seri sikiyordu.

Aynı anda da memelerimi okşuyordu ve biiraz sonra sarsılmaya başladı ve yarrağını götümden çıkartıp belime döllerini boşalttı.Harikaydi amma götüm yanıyordu. Biir numara yapmam lazımdı, yoksam bu üç adam beenii sike sike öldüreceklerdi. Onlara “Banyoda temizlenip geleyim…” dedim. Banyoya giderken cebimi de yanıma aldıım. Amımı götümü temizlerken, kendi cebimden, sanki beenii arıyorlarmış gibi müzik çaldırdım ve sanki kocamla konuşur gibi yaptım. Telefonu kapatıp banyodan çıktım ve “Ya eşim olacak bu adam delirtecek beeni…” dedim. Murat “Hayırdır sevgilim?” dedi. “Ya eşim 15 dakikaya kaddar eve gelecekmiş, biir isteğimin olup olmadığını soruyor.