MERHABA BEN TÜRKAN KOCAM İŞ İCABI IRAKTA UZUN ZAMANDIR SİKİŞMEDİM YANIYORUM ATEŞİMİ SÖNDÜRÜCEK BEYLER ARASIN!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Dul kadının isteklerini yerinde buldum

15 Ekim 2015

İnternet üzerinde tanıştığım kadınla mesajlaşıyorduk arlene.info bana dul kaldığından beri erkekle beraber olmadığını anlatıyordu yaşlı ama azgındı genç erkekle birlikte olmak istediğini benimde onun şartlarına uygun olduğumu söylüyordu daha fazla işi uzatmak istemiyordu buluşmak için randevu istedi verdiği adrese gittim ilk gördüğümde çok heyecanlansamda yatakta onu çıldırtım

çok hoşuna gitmişti akanları bile eliyle agzına katıyordu. Ayakta duracak halim kalmamıştı sikimi son damlasına kaddar emdi. Sonra been yere sobaya yakın biir yere uzandım oda yanıma beenii sarmalayıp uzandı. Kulağına Haleım harikaydın dedim o ise çok güzelmiş lezzeti çok hoşuma gitti dedi. Biir süre uzandıktan sonra banyoya gittik ve agzını biir güzel yıkadı ve hafif biir duş aldı ve cıktı. Beende biir duş alıp cıktım odada değildi. Mutfağın ışığı yanıyordu. Önceden cay demliyormuş ve önnceden de kek hazırlamış bakım iyiydi yani. Ocağın basında seks hikayeleri iken arkasından sarılıp sikimi kalcalarına bastırdım. kulağına biirazdan arkanıda doldurucam dedim. Gülümsedi ve ensesinden öptüm. Üzerimde biir yer yoktu içeri gectim üşüdüm biiraz. Beenden 20 dk sonra oda geldi her seyi hazırlamış kek ve cayı getirmişti. canım ye ki beenii iyi sikesin dedi. seks Oh bu sözleri delirtiyordu. Cayımızı içip kekleri yedik.Ve bu sefer onu tekrar opmeye basladım.

Kadınım dedim been uzanıcam üzerime otur amını agzıma ver sende sikimi yala dedim ve uzandım. Oda üzerime uzanıp sikimi agzına aldı beende vajinasına dilimi soktum. Oh biir süre boyle devam ettik oda beende hararetlenmiştik. Biir hareketle onu üzerimden indirip dudağından opmeye basladım delice karsılık veriyordu. Hale götünden sikmek arzuluyorum sende istiyormusun dedim. Evet dedi o zaman krem bulurmusun dedim. Hayır kremsiz sikmeni arzuluyorum dedi anlasılan zorlanmayı acı cekmeyi seviyordu. Peki dedim ve önümde domalttım onu ve arkadan sarılıp ensesininden öpütüm kadınım hazırmısın poposunu delicem dedim hazırım dedi. Peki dedim acısada cekmem dedim tamam dedi aldırma banaa sen sok dedi. oh muhtesemdi erkeğine zevk vermeyi biliyordu. Ve arkasına gectim penisim bu lafların üzerine kaskatı olmuştu zaten. Önce yarrağımın basını vajinasına girdirdim ve tamamını gömdüm vajinasının içiine biiraz ıslanmalıydı. Ohh dedigi anda cektim içiinden basını yere koydu ve elleri ile kalcalarını iki yana actı beenim içiin kolaylık olmuştu. Evet muhtesemdi.

özlediğim biir andı bu Ranadan sonra biir kadını daha götünden sikicektim. tükrük ile yarrağımın basını ıslattım sonra biiraz daha tükrük de görüne sürdüm. Sikimi iyice götüne yaklastırıp basını götünün agzına koydum. Ve basını ittirdim. Zorlanıyordu ve belinden tuttum biir yüklendim penisim kaydı flop diye iyice sismiş vajinasına arkadan muhtesemdi girdi. Ohh deyip cıkarttım ve tekrar denedim. Bu sefer biir elimle kalcasından tutup sikimi diğer elimle götüne dayadım ve ittirdim. Evet basarıyordum ki kendini cekmişti one doğru kalcasından kendime doğru cektiğim biir anda sikimi biir ittirdim. Fırtt diye götüne girmişti. O anda durdum cunku acı içerisinde kıvranmıştı. Eliyle kalca yanaklarından cektiği içiin daha biir kolay girmişti ve çok güzel düzgün poposu vardı. Artık gerisini sokmak kolaydı ve penisim götünün içiinde sekilde sırtına sarıldım ve omuzlarından elimle tuttup yavasca ittirmeye basladım.

Zorlanıyordum aşırı ilerlemiyordu acıda cekiyordu. İyice eğildim ve hızlı sokucam sıkma kendini dedim o basını salladı ve o esnada hızlıca biir yüklendim. Nerdeyse tamamı girmişti amma Haleda ciyak ciyak kısık sesle acı cekiyordu. Ve Son biir hamle daha yapıp omzundan cektim ve yarrağımın tamamını sokmustum. Biir müddet k aldıım oylece sarılıp bası iyice yere gömülmüş kalcası dimdikti. Sonra ellerinin üzerine doğruldu ve beende arkasında hafifce oynamaya basladım. Ve gidip geliyordum yavas yavas. giderek hızlandım ve artıkk oda ritim tutmuştu ve kaclasını vurduğum anda banaa itiyordu. Muhtesemdi daracık gotunu sıkıyordum. Ve 20 dk kaddar seks arkasında gidip geldim. Elimi vajinasına atınca sırılsıklam olmuştu ve yavas yavas titrer biir hal almıştı. Oylece durup yan taraftaki yastığı altına koydum. Uzandı ve o anda kendini bıraktı penisim cıkmıştı mos mor olmuş kaskatıydı.

Deliğe dayayıp biir defa daha yuklendim ıhhh dedi amma tamamını yine sokmuştum. İşte buydu gidip gelmeye devam etti biir süre daha ve altımda titriyordu bosalııyordu bunu hissettiğim anda beende arkına iyice dayadım ve beende bitmiştim döllerimi götünün derinliklerine akıtıverdim. üzerine uzandım hala altımda kıvranıyor titremesi devam ediyordu çook uzun biir bosalma yasıyordu beende az sayılmazdım. Delice içiini doldurdum. Ohhh muhtesemdi. Yine uzunda içiinden cıkmadım. Ve 5-10 dk. bekleyip durdum. Sonra cıktım içiinde ve yanına uzandım. Muhtesemdi çok hoşuma gitti biir daha sik dedi. Peki sikerim dedim.