MERHABA BEN TÜRKAN KOCAM İŞ İCABI IRAKTA UZUN ZAMANDIR SİKİŞMEDİM YANIYORUM ATEŞİMİ SÖNDÜRÜCEK BEYLER ARASIN!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Gizli itiraflarımı yapınca sert

15 Ekim 2015

Kadınımı başka erkeklerle sevişirken izledim dayanamadım arlene.info boşaldım görmemiş gibi yapıp otel deki odamıza geri döndüm kadınım o kadar arzuluyordum ki odaya gelince sevişmeye başladık elini pantolonuma sokunca ıslaklığı fark etti beni gördün dimi dedi boşalmışsın dedi inkar etsemde tokatı basınca anlattım ona neden aramıza katılmadın diye bu sefer kızdı

Sevgilimle karımı ve kocasını tanıştırdım.  Gündüz sadece güneşlendik yemek yedik akkşam yemeğinden sonra dışarıda biir şeyler içmek içiin anlaştık. Akşam karım duştan çıkmıştı beende duşa girmek üzerydim kapı çaldı karım sen duşa gir been açarım dedi been duşa girmiş ılık biir duş alırken içeride biir ses duydum çookta acele ve merak etmeden ağır ağır duşumu aldıım ve çıktığımda karşımda karımı yatağa domalmış masör emre karımı patır patır sikiyor.. Emre hoş geldin der demek karım aşkım balkonun kapısını açarmısın klimayı açmamışız çook Sıçak oldu derken inliyordu biiryandan da tabi dediğini yaptım ve domalmış karımın yanına oturdum karım bağırmamak içiin dudaklarını ısırıp inlerken Emre hunarca karıma popalııyordu karım boynıma sarıldı ve emre öyle pompalamaya başlamıştı beende çook soru sormadan elimi Altan girdirdim ve karımın amıyla ermenin daşaklarını okşamaya başladım. Sonra emre yarrağını çıkardı ve karımın kalçalarına boşaldı spermleri elime akıyordu.. sonra emre been çıkayım hazırlanayım akkşam görüşmek üzere dedi.

Masör emre gidince karım sabah akkşam çıkmadan masaj yapması içiin çağırdım aşkım masajın arkasından biir postada attı bu arada cüzdanından biiraz para alarak ermeye verdim dedi.. çook hoşuma gitmişti. Neyse hazırlandık ve dışarı çıktık karım o normal tahrik edici giyinmişti manitam kocası ve masörümüzle lobide buluştuk sevgilimle karım adeta yarışırcasına giyinmişlerdi. Karım yine masör ermeyi dudaklarından öptü.. sakin biir bara gittik nedense yaşananlardan hiçç konuşmuyorduk ancak içkiler içildikçe emre biir eliyle karımı biir eliyle sevgilimi kocalarının yanında okşuyordu. Sonra mevzu yaşadıklarımıza geldi karım banaa tekrar aşık olduğunu kendisinin dahi bunları kendisine itiraf edemeyeceğini amma şu an gayet doyucu biir hayat yaşadığını söyledi manitam gülerek ermeyi göstererek bizzim tek erkeğimizi şu an sizler varsınız biz uzun süredir gayet mutluyuz dedi.

Sonra konular v.s. değişti arada aynı mevzuya geldi emre sevgilime dönmüş onunla gayet ateşli öpüşüyordu dahda fazlası parmağı vajinasının içiindeydi karımın kıskanç gözlerle baktığını gördüm bu arada sevgilimin kocası da karımı kesiyordu.  Karım kıskançlığından olacak hadi otelimize gidelim daha rahat sohbet ederiz hem biir şeyler içmeye devam ederiz dedi. Otelimiz geldiğimizde nereye gideceğimize karar veremedik bar mı plajımı havuz kenarımı. Soruna Emre çözüm buldu en iyisi sevgilimin odasına gitmekti süit biir oda olduğundan daha genişti odaya geldik manitam biir şişe şarap getirdi içiyorduk ve sohbet ediyorduk amma sevgilimle emre yine yiyişmeye başladılar karımda durumu ermenin yarrağını üsten okşuyordu amma hiçç beklemedik biir şey yaptı emre sevgilimi bıraktı karımı ayağa kaldırdı ve banaa doğru hızlı biir şekilde domalttı eteğini zaten kaldırmasına bile gerek yoktu domalmasıyla açılmıştı tangasını kenara çekti ve tak diye yarrağını soktu.

Hiç beklemiyorduk hepimizin ağzının suyunu akıttı emre karımı çatır çatır sikerken sevgilimin kocası işte emre bu sürprizlerle ve heyecanlarla dolu.. Emre karımı sikerken kenara çektiği tanga arada araya giriyordu sevgilimin kocasını çağırarak tutmasını istedi beende omuzlarıma tutunmuş karımın gel gitleriyle sallanıyordum. Emre sevgilimin kocasına alta geçip karımın amını yalamasını söyledi oda aynen öyle yaptı karımın amını yalarken içiine diğer biir yarak giriyor ve been karıma yardım ediyordum bu arada karımla deli gibi öpüşmeye başladım dilim karımın ağzında dolaşırken yüzümde biir sıcaklık hiss ettim emre yarrağını çıkarmış dudaklarımızın arasına iteledi ikimizin dudakları arasında ermenin yarrağı süzüldü sonra emre beenim kalkama mı ve sevgilimin kocasının pantolonunu çıkarmamı istedi karımda banaa hadi yap kocacığım deyince yaptım biz bunları yaparken emrede sevgilimle yiyişerek bizi izliyordu sonra manitam banaa eşimin yarrağını tut ve karına sok deyince karımda beende heyecanlanarak bunu yaptım sevgilimin kocası karımı sikiyordu..

sonra sevgilimin bacaklarının arsına girdim amını yalarken emreyle öpüşen sevgilimin sıvazlıyordum emre sevgilimi kucağıma oturttu ve sikmeye başladı manitam kucağımda sikilirken başkası da karımı sikiyordu emre karıma seslendi ve yanına çağırdı karımı sikerken daşaklarını yalamasını istedi karım büyük biir ustalıkla bunu yaparken arkasına geçen sevgilimin kocasıda onun amını yalııyordu sonra emre bayanlar siz söyleyin nereye boşalayım diye sordu manitam beenii gösterek kalçalarına boşal dedi karımda heyecanla destekledi emre boşalaıcam dediği an beenii çevirdiler ve sıcaık döllerini kalçalarıma boşaldı.