MERHABA BEN TÜRKAN KOCAM İŞ İCABI IRAKTA UZUN ZAMANDIR SİKİŞMEDİM YANIYORUM ATEŞİMİ SÖNDÜRÜCEK BEYLER ARASIN!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Hep aynı erkekle olmaktan sıkıldım

15 Ekim 2015

Ben bakımlı kadınım dikkat çekmekten hoşlanıyorum kendime arlene.info dikkat ederim giyimime felan özen gösteririm çalıştığım iş yerinde beni beğenen erkekler gözleri ile beni süzer bu durum beni rahatsız etmez kendime güvenimi artırır beni bu kadar erkeğin beğenmesine güvenerek kendime yeni genç erkek bulmaya karar verdim

Arkama dönüp baktığımda yüz yüze gelmiştik delikanlı kızarmıştı ama ben bu durumdan aksine çok memnun olmuştum ve sinsi bir gülümsemeyle götümü arkaya doğru ittirmeye başlamıştım. Çevredeki insanlara çaktırmadan yaparken birden amımdan zevk suları süzülmeye başlamıştı ve kot pantolonumda yaşlık neredeyse belli olacaktı. İneceğim durağa yaklaşırken genç sikicime devamı için sende gel demiştim ve aynı durakta inmiştik. Otobüsten inince delikanlım 22 yaşında olduğunu ve adının Kerem olduğunu söyleyerek tanıştı.

Yol üstünde tekel bayiiden 1 şişe içki alarak geceye kadar içmek sabaha kadarda sikişme hayalleriyle evime gittik. Kocamın uzun yolda olması işime yaramıştı ve genç sikicimi evime davet etmiştim. Genç sikicimle aldığımız içkinin dibini gördükten sonra yatağıma uzanmıştık. İkimizde çırılçıplak yatağa girmiştik ve birbirimizi okşayarak ateşlice öpüşüyorduk. Olgunlara hasta olduğunu söyleyen genç sikicim dudaklarını dudaklarımdan çekerek alt duduşuma yani amıma götürdü.

Alev alev yanan amıma dil atan genç sikicim yaklaşık 2-3 dakika dil attıktan sonra beni altına aldı ve dimdik olmuş sikini bal kutuma soktu. Kocamı daha önceden aldatmıştım ama bu genç sikicim tam bir aygırdı ve amıma tam 10 dakika sonra boşaldı. Birde götten sikmek isteyen yakışıklım götümü güzelce kremledikten sonra domalttı ve yarrağının kafasını götüme acımadan soktu.