MERHABA BEN TÜRKAN KOCAM İŞ İCABI IRAKTA UZUN ZAMANDIR SİKİŞMEDİM YANIYORUM ATEŞİMİ SÖNDÜRÜCEK BEYLER ARASIN!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Sıcak yaz günlerinde köyde seks iyi

15 Ekim 2015

Yaşadığım şehirde kendime ait iş yerim var buralar genelde arlene.info hep sıcak olur bizimkiler köyde yaşıyor bende merkez de kendime ev tuttum yalnız yaşıyorum ama sıcaklar artınca merkezde durulmuyor artık maddi durumumda iyi olduğundan dükkanı kapatıp kaçıyorum köye serin oluyor oralar ağaçlık bölge olduğundan

Yeni yengemde beni süzüyordu baygın, baygın elinden çayı aldım. Akşam babam ahıra inekleri meradan getirmiş bende yardıma gitmiştim. Yengemde babamın yanında idi yardım ediyordu hayvanlara su getiriyordu. Babam benimde geldiğimi görünce bizi bıraktı gitti ahırda siz bakın ineklere dedi. Bende yengemle birlikte ineklerle uğraşmaya başladım. Ahır dardı yanından geçerken ister istemez sürtülüyordum oda hiç kaçmıyordu benden hatta bir ara yanlışlıkla elim kalçasına değince muzip bir şekilde gülümsedi. Anladım ki bu karıyı amcam iyi beceremiyordu bunun amı açtı. Ama ben bu güne kadar hiç karımı aldatmamıştım ve karşımdaki kadın amcamın karısı benimde yengemdi. Ertesi akşam yengem geldi ben hayvanlarla uğraşırken ahıra başladık konuşmaya.

Amcamla babasının zoru ile evlendirildiğini ama amcamın onu geceleri sikemediğini evlilk gereği onunda sikilmeye ihtiyacı olduğunu amı yanınca amına girebilecek kalınlıkta ne varsa o nu sokup çıkardığını söyledi. O bunları anlatırken benim yarak hafifçe oynamaya başladı bile benim anlaşılan yengemi doyurmam gerekecekti. Korkma dedi amcana bir şey demem seni arzu ediyorum dedi. Ama ben evliyim dedim bir geceden ne olacak ki dedi. Gece ahırda buluşmak için sözlendik ben evime o kendi evine gitti. Gece olsun diye sabırla beklemeye başladım yengemi sikicem diye iyice heyecan yapmıştım karı aklıma geldikçe sikim inmiyordu. Evdekiler anlayacak diye de ellerimi öylece sikimin üstünde tutuyordum. Gece usulca ahıra gittim baktım orda beni bekliyor. Usulca sokuldu elini soktu önce pantolonuma yarağımı avucuna aldı. Ben pantolonumu çıkarmaya çalışırken bir taraftan da karının dudaklarını emmeye koyulmuştum bile o hazırlıklı gelmişti.

Elbisesinin bir çıkardı altında hiçbir şey yoktu. Memeleri gözümün önüne düştü. Avucuma aldım sıkmaya başladım karı nasılda zevkten inliyor. Başından itip bacaklarımın arasına ittim onu. Ben ayaktaydım yarağımı yalamasını sömürmesini seyretmeye başladım diliyle masaj yapıyordu yarağıma kıllı taşaklarımı aldı bu sefer ağzının içine güzel sakso çalıyordu yarağım iyi titriyordu zevkten karının ağzının içinde. Yerdeki samanların üstüne ittim bacaklarını ayırdım yanan amın içine yerleştirdim suyu iyice akmış yarağımı zevkle bir girip bir çıkıyordum hızlı, hızlı yengemin memeleri oynuyordu pompalamamdan zevkten delirmişti. Sik beni diye inliyordu altımda o sik beni dedikçe ben bir güzel köklüyordum.