MERHABA BEN TÜRKAN KOCAM İŞ İCABI IRAKTA UZUN ZAMANDIR SİKİŞMEDİM YANIYORUM ATEŞİMİ SÖNDÜRÜCEK BEYLER ARASIN!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Sabah işe yetişme telaşıyla çarptığım

14 Ekim 2015

Her sabah işe kendi arabamla gidiyorum ama tamir işleri arlene.info olunca toplu taşıma servisi ile gitmem lazımdı ama hesaba katmadığım bir şey vardı oda daha erken kalkmak kalktığımda saat geç olmuştu hemen apart topar evden çıktım çıkarken kadınla çarpıştım özür felan derken yoluma devam ettim ama kadın çok kızmıştı akşam dönüşte aynı kadınla karşılaşınca yarım kalan özrümü dilemek istedim

Bu arada metroda hayli kalabalık olmaya başlamış iyice şıkışmıştık. Kız biraz daha rahat etsin diye onu kendimle koltuğun arasına aldım. Tenin kokusunu hissetmeye başlamıştım. Metro her durup kalktığında benim sikim ikide bir kalçalarına değiyordu. Arada bir yüzüne baktığım zaman hiç de rahatsız olmadığını gördüm. O cesaretle iyice dayadım yarağımı kalçalarına arada bir kendide sallandıkça benim sikimin suyu akmaya başladı. Soluk alış verişlerim hızlanmıştı. Sikim kaya gibi sertleşmişti. Kız hepsinin farkındaydı bilerek oynatıyordu kalçalarını ben iyice yapışmıştım arkadan kıza.

Kız o arada elini usulca arkaya doğru uzatım pantolonumun üzerinden iyice dışarı fırlayacakmış gibi duran yarağımı okşamaya onun duyabileceği kadar sesle inledim o kalabalıkta onca insan arasında sikim okşanıyordu bu daha da tahrik etti beni. İnsanlara şöyle bir baktım bu kalabalıkta ben kızın amını avuçlasam kimse görmezdi. Sırtımı cam iyice yasladım kendimi sağlama aldım kızı hafifçe kucağıma doğru çektim. Oldukça bol bir etek vardı üstünde elimi alttan usulca eteğin altına soktum. İç çamaşır yoktu altında elim direkt amına gitti. Başladım amının dudaklarını parmaklarımla sıkıştırmaya amı öyle sulanmıştı ki oda benim yarağımı okşayıp duruyor arada bir taşaklarıma dokunuyordu sikim çok fena tavan yapmıştı. Parmaklarım hep am suyu içinde kalmıştı.

Resmen o bana, ben ona otuz bir çekiyorduk. Hem de ağzına kadar dolu bir metronun içinde. Belim gelecekti artık iyice sikim kendimden geçmişti. Kıza baktm oda sanki uyuyor gibi gözlerini kapatmış hızlı, hızlı soluk alıyordu. Ben o zevkle parmaklarımı kızın amının içine doğru hızlı, hızlı sokup çıkarmaya başladım sanki kızın amını yarağım la sikiyor gibiydim. O arada kız avucumun içine doğru sıcak, sıcak amının suyunu saldı. Bende sıkıca sarıldığı yaragımın suyunu kızın avucunun içine saldım. Avucu hep menimle dolmuştu. Kızın eteğini kimseye çaktırmadan usulca aşağıya indirdim. Elini silmesi için bir selpak verdim. Hoşuna gidip gitmediğini sordum bayıldım dedi.