MERHABA BEN TÜRKAN KOCAM İŞ İCABI IRAKTA UZUN ZAMANDIR SİKİŞMEDİM YANIYORUM ATEŞİMİ SÖNDÜRÜCEK BEYLER ARASIN!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Adamı gay sanıyordum grup seks

19 Ekim 2015

İşim gereği müşterilerimle yakında görüşüyorum yemeğe çıkıyorum beraber arlene.info seyahat ediyorum kaliteli müşterilerim olunca biraz yağ çekiyorm anlayacağınız ama son müşterimin beni çok şaşırtı adam bana seksle ilgili kelimeler kullanıyordu oralı olmak istemiyordum adam herhalde gay felan diye düşünürken meğer adam grup fantezisi yapmak istiyormuş kadın ayarlamış sende katılırmısın dedi

Şok olmuştum, iki aydır tanıdığım bir adam iyi bir müşterimizde, dükkanları falan ama bana nasıl böyle konuşurdu acaba gay midir, diye düşündüm ama erkeklerden hiç hoşlanmadım – hoşlanmam o konuda ciddiydim ve sohbete devam etti. Ben niyetini anlamak eğer gayse başka personel göndermek için o andan sonra sohbete sanki onunla şakalaşır gibi devam ettim ve bir an bana yaklaşıp, kimse duymasın diye sesini kısarak bir şeyler söylemek için eğildi, amk kesin toptur diye düşünürken bana Kaan elimde çok güzel bir gurup var 8 kadın 5 erkek, erkek sayısı az bir kişide sen olur musun dedi.

Ne gurubuydu bu, neden bahsediyordu, anlamadım dediğimde. Bir doktor, iki hemşire, bir polis, vb meslekler sayarak hatta bir de avukat vardı. En yaşlısı 41 yaşında o da benim aralarında sex gurubumuz var katılır mısın dedi ama olayı anlamadım detayları sorduğumda, bana cevap verdi oğlum erkek erkeğe değil diye…

Madem bu kadar kalabalıktık, neden sadece Arif vardı, diğerleri neredeydi diye yolda düşünürken, lan bu adam beni zorla sikecek korkusuna da kapılmadım değil ama villaya girdiğimizde tam olarak sayamadım bir gurup insan vardı ve hep biri ile tanıştım gerçekten çok güzel kadınlar da vardı aralarında ben akılıma direk hemşire benim diye getirdim, alırdım bir odada sikerdim ama iş öyle olmadı, o ana kadar detayları hiç sormamıştım ki.

Saat tam 12’de hadi arkadaşlar dedi, Arif ve bir iki kişi vakit geldi, ne vakti bilmiyordum bile sohbet çok güzeldi, gece sikişeceğimi biliyordum detayları hiç sormadım, kadınlar da çok resmiydi hiç siktirecek gibi durmuyorlardı.

Herkes ayağa kalktı ve üst kata çıktık, odada hiç bir şey yoktu halıdan başka ve yerlerde bir sürü puf vardı puf minderler iri iri, renk renk.
Herkes bir daire çizgi bedenleri ile bir yuvarlak, Arif bana yaklaş yuvarlağa katıl dedi ve benim hemşire işlem tamamsa ışıklar sönüyor dedi…
Gurup yapacaktık anlamıştım ama neden karanlıkta? Bilmiyordum umurumda da değildi, hemşirenin yerinin aklıma kazımıştım, ışık sönünce ona doğru yönelim, kapıp bir köşede sikecektim.

Işıklar söndü, birisi telefonu ile odayı aydınladım herkes soyunsun dedi, herkes soyundu ben de soyundum. O ana kadar zevkli hiç bir şey yoktu, sikim bile kalkmamıştı.

Çırıl çıplaktım ve gitmek bile istiyordum bu zevkli değildi ki sadece hemşireyi sikerim umudu ile o ana kadar oradaydım ve ben şimdi telefonu kapatacağım Kaan, herkes yer değiştirecek sağa sola, sen de yerini değiştir karanlıkta dedi, o an kendime geldim bana söylüyordu adamın biri çıplak bedenime ışık tutarak ama tüm erkekler ve kadınlar, telefonu tutanlar hariç cinsel bölgelerini elle kapattıkları için ben de elim sikimde saklar bir şekilde tamam dedim ama içimde de bir korku vardı, ışık kapanınca komuta uymak adına ileri geri bir yer değiştirdim ama hemşire de gitmişti kesin.

Zifiri karanlık bir odada nerede olduğumu bilmediğim halde ayakta elim sikimde bekliyordum ki, arkamda bir el değdi ve kulağıma yaklaşıp bedenime sarılıp, buldum seni dedi. Hemşirenin sesi değildi ama sanırım ben hemşireyi keserken biri beni kesmiş bayanlardan o hedefine ulaşmış beni bulmuştu ama ben bulamamıştım vücudu ile dilimi yalamaya başladı ben zevklenmedim daha hiç zevk almıyordum ki üzerimde aslında iki değil 3 el olduğunu fark ettim, 3 el ve iki dil.

Anladım ki birileri daha beni bulmuştu sonra dikilme uzan puflara dedi biri, puf neredeydi amk! Uzandım yere başımı pufa koymak için puf ararken bir bacak buldum ileri geri hareket ediyordu, biri birine geçirmişti bile kadın bacağıydı ama bu ben de artık sikimin kalktığını hissettim ve bacağın tamamını elimi gezdirdim, o an erkeğin bedeni ve kadının bedenini elimde görmeye çalışıyordum sanki ama birden bir iki el yine beni buldu ve diller.

Kadın mı erkek mi bilmiyordum, elimi bacak arasına attım am vardı ben de artık okşuyor, yalıyordum ve bir an bir pufun üzerinde yatarken 3 bayanın beni okşadığını, sevdiğini sakso çektiğini hatırlıyorum. Bayanlar mıydı, bilmiyorum çoğu ama çok güzeldi, sikimin tamamen kalkmış birinin ağzında kuvvetlice emildiğini biliyordum.