MERHABA BEN TÜRKAN KOCAM İŞ İCABI IRAKTA UZUN ZAMANDIR SİKİŞMEDİM YANIYORUM ATEŞİMİ SÖNDÜRÜCEK BEYLER ARASIN!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Aradığım fırsat ayağıma kadar geldi

16 Ekim 2015

Yurt dışında yaşayanlar bilir oralarda daha rahat oluyorlarmış arlene.info bunlar tatile geldi beni de yanlarına alıp yazlık evlerine götürdüler ben bunlarla kalıyorum tabi durumları iyi ya bende yararlanıyorum o sıra bunlar zaten aylık gelip gidecekleri için sürekli gezmek istiyorlar evdekiler gitmek istedi ama genç kız kalıp tatilin keyfini çıkartmak istiyorum deyince itiraz etmediler

Banyodan çıktım ve kuzenim ben yatıyorum dedi ve kendi yatak odasına geçti bende tamam dedim ve tek kalmayayım bende ozman yatıyorum dedim ve bende geçtim kendi yatak odama. Aradan 1 saat geçti galiba benim sikim kalkık bir şekildeydi birazda bilerek iç çamaşırı giymemistim rahat olsun diye yerinde. Bir anda kapının hafiften açıldığını fark ettim ama ben yatıyormuş gibi yaptım hafif ten kuzenim ellerini penisimin üstünde gezdiriyordu ben yinede pek oralı olmadım ama bir yandan da tepki vermemek için kendimi yiyor ve frenliyordum daha sonra benim şortumu hafiften indirmeye başladı ben uyanmış numarası yaptım ne yapıyorsun abla dedim sen benım ablam sayılırsın diyerek biraz da kızmış gibi yaptım o da bana bir sey olmaz gel buraya seninle yiyişmek istiyorum dedi.

Sevişmeye basladık önce o benim yarrağımı yaladı 20 dk sonra ağzına bıraktım döllerimi daha sonra ben onun amını yırtar gibi yalamaya basladım inlemeler bağırmalar içinde beni daha da tahrik ediyordu daha sonra içime gır diye bana bağırıyordu. Ben de onun istediğini geri çevirmedim ama ben ona arkadan girmeye basladım 3 saat boyunca amından ve göt deliğinden girdim siktim onu bitirdim.