MERHABA BEN TÜRKAN KOCAM İŞ İCABI IRAKTA UZUN ZAMANDIR SİKİŞMEDİM YANIYORUM ATEŞİMİ SÖNDÜRÜCEK BEYLER ARASIN!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Seks yapmak için geçe dışarı çağırdım

14 Ocak 2016

Aynı apartmanda oturduğum komşumdan etkileniyordum onunla seks yapma hayalleri kurduğum için başlangıcı yapmak istedim gidip konuşacaktım ikimizde bekarız teklifimi yaptım ona kabul etti artık benimdi ve acele etmeme de gerek yoktu zamanla her şey yoluna girecekti önce yakınlaşmalar başladı istediğim kıvama gelince de gece buluşalım mı dedim

Onun üstündeki bluzunu çıkarttım ve göğüsleri karşımdaydı. Onları yalamaya başladım. O da benim sikimi çıkarmış oral yapıyordu. Bir süre ben böyle devam ettikten sonra bankın üstüne domaltıp götünün kenarlarını okşamaya başladım. Sonra nazlının eteğini çıkarttım ve sikimi onun harika kalçalarında gezdiriyordum. ()

Parmaklarımı götüne birkaç kez sokup çıkardıktan sonra sikimi götüne soktum. Behiyeye deli gibi pompalıyordum. Bir yandan da göğüslerini okşuyordum. 5 dakka sonra götüne sarsıla sarsıla boşaldım.Ama azgınlığım daha dinmemişti bu defa istediğim nazlının amıydı.

Behiyenin bacaklarını havaya kaldırdım ve kafamı amına gömdüm. nazlı daha bakireydi ve heyecandan ölüyordu. nazlının amını iyice yaladıktan sonra sikimi amının dudakları etrafında gezdirdim ve soktum. Köküne kadar içeri girdim. nazlıbir çığlık attı. Amının kenarından kan akıyordu. Kızlığını ben bozmuştum. Bir süre böyle devam ettik. nazlı sarsılarak orgazm oldu. Benimki de yaklaşıyordu.