MERHABA BEN TÜRKAN KOCAM İŞ İCABI IRAKTA UZUN ZAMANDIR SİKİŞMEDİM YANIYORUM ATEŞİMİ SÖNDÜRÜCEK BEYLER ARASIN!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Boşalırken sıcaklığı kalcalarımda hissettim

13 Ocak 2016

Otobüste herkesin başına bir iş geliyor açıkcası beni de boş geçmediler dolu otobüse binmenin zararlarını bende gördüm kalabalık ların arasından sıyrılıp kendimi otobüsün içine atmayı başardım arka kısma ilerledim ani frenle ilk arkadan dayamamı aldım arkadan sokup önden çıkartacaktı neredeyse birde memelerimi avuçluyor adam deneyimli demek ki

10 dakika sonra adamla beraber indik ve onu evime kahve içmeye davet ettim. Adamda büyük bir memnuniyetle kabul etti. Yolda yürürken neden kalçalarıma dokundun hoşunamı gitti dediğimde, mükemmel bir kalçaya sahipsin dokunmamak mümkün değil senin gibi çekici bir bayana diye cevap verdi ve evime geldik. Adamla eve girer girmez ona kahve yaptım ve daha sonra yatak odasına geçtik. Sohbet muhabbet derken ikimizde üstlerimizi çıkardık ve güzelcene öpüşüp sevişmeye başladık. Sanırım yıllardır buna ihtiyacım olmalıydıki resmen sex motoru gibi sevişiyorduk. Adam da yıllardır eline tek bir kadın eli bile değmediğini söylüyordu bana. Göğüslerimi çıkardığımda göğüslerimi büyük bir istek ve azim ile yalaya yalaya yutup bitirdi adeta.

Daha sonra kıllı amcığımı açıp dilini birde amcığımda gezdirerek zevkten adeta beni parçaladı. Sonra pantolonunun arasından damarlı ve oldukça kalın gözüken yarrağını çıkarıp adamın bir güzel yalamaya başladım. Saatlerce yalaya yalaya doymadım adeta adamın yarrağı çok hoşuma gitmişti. Yalnız yaşadığım evde en güzel dakikaları benimle birlikte geçiriyordu diyebilirim. Daha sonra zevke geldim ve sik beni hadii diyerek bağırmaya başladım ve adamda yarrağını götümden bir güzel geçirmeye başladı. Önden sikmedi çünkü hamile kalma riskinide düşünerek arka tarafımdan bir güzel sertçene geçirdi. Daha sonra boşalma pozisyonuna geldiğimiz de ise bana nerene boşalmamı istersen diye sordu.