MERHABA BEN TÜRKAN KOCAM İŞ İCABI IRAKTA UZUN ZAMANDIR SİKİŞMEDİM YANIYORUM ATEŞİMİ SÖNDÜRÜCEK BEYLER ARASIN!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Dükkan seks filmi izlerken görmüş yanıma geldi

13 Ocak 2016

Her sabah dükkanı erken saate açıyorum temizliği yaptıktan sonra oturuyorum bilgisayarın başına seks filmi izliyorum güne rahatlayarak başlıyorum yoksa akşama kadar kadın müşteriler geliyor dayanamıyorum onları görünce aletim kalkıyor akşama kadar onu düzeltmekle uğraşıyorum başına farklı olay geldi her sabah yaptığımı gören komşu dükkandaki kız geldi yanıma

Karşı dükkanda çalışırken beni görmüş ve gelmiş, beraber izleyelim dedi. Kırabilir miydim? Zaten azgınlıktan ölüyordum hemen kapıyı kitledim ve ışıkları kapattım.

İstersen izlerken pornoyu biz çekelim dedim kız güldü. Önümüzde video oynarken badisini çıkarttım kırmızı bir sütyen giymişti, onu sıyırdım ve memelerini avuçlamaya başladım harika bir tadı vardı teninin boynunu öpüyordum ve pantolonunu çıkarttım, bembeyaz götü şimdi karşımdaydı ellerini masaya dayattırdım ve sikimle hafifçe arasına girmeye başladım. Kafasını yavaşça sokuyordum ancak kız benden de ateşliydi, haydi gir diye inliyordu iyice ayırdı kalçalarını ve ilk önce kremlediğim götüne zorla bastırdım, bir çığlık attı dükkan inlemişti adeta.

Kızım benden kaçışın yok dedim bu sefer de amcığından sikmeye başladım aralıksız sikişiyorduk, pompalarken götüne de tokat atıyor, acı çektiriyordum ve bundan keyif alıyordu. En sonunda çıkarttım sikimi ve kalçalarına boşaldım.