MERHABA BEN TÜRKAN KOCAM İŞ İCABI IRAKTA UZUN ZAMANDIR SİKİŞMEDİM YANIYORUM ATEŞİMİ SÖNDÜRÜCEK BEYLER ARASIN!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Sevgili eve çağırınca olacakları

20 Ekim 2015

Aramıza yeni katılan kızla herkes tanışmış ama sevgili olma arlene.info fırsatı benim olmuştu benden etkilenmiş nasıl oldu bende anlamadım ama benim aklımda başka şeyler vardı onunla seks yapmak gibi vücudu harikaydı ondan etkilenmemek elde değil ama nasıl yapacağım diye düşünürken zaten yaz tatili geldi bende arkadaşımın boş evini uygun gördüm oraya çağırdım

Kız arkadaşımla tatil boyunca sürekli gündüzleri görüşüp havadan sudan sohbetler ediyorduk. Onu eve atmayı bi türlü başaramadım. Sonunda canıma tak etti ve atarlandım. Başbaşa kalmak istediğimi ve eve gelmesini söyledim. Önce nasıl olur falan dedikten sonra hafta sonu komşularının düğünü olacağını ve o kargaşalıkta yanıma gelebileceğini söyledi. Her neyse zar zor hafta sonunu ettim azgınlığım tavan yapmıştı. Nihayet hafta sonu geldi ve eve geldi. Evden dışarı çıkmadam sadece kapıyı açarak dairenin önünde gelmesini bekledim.

Hemen kimseye çaktırmadasn içeri aldım ve daha önce bu kadar yakın olamıyordum o yüzden daha ilk dakikalarda bunun acısını çıkartmak için kızı kollarımın arasına alarak sıkıca sarılıp koklamaya başladım. Kapıyı kapatır kapatmaz da öpüşmeye başladık. Dudakları o kadar sıcak ve dolgundu ki uzun uzun öpüp emdim. Onu kapıya dayayarak ellerimi vücudunda gezdirmeye okşamaya başladım.

İlk başta ve belini okşadım oradanda göğüslerine doğru geldim. Göğüsleride o kadar yumuşaklardı ki bir an içinden sütyen giymediğini düşündüm ama ilerleyen dakikalarda sütyenine kadar görecektim. Daha sonra onu elinden tutarak hemen odama götürdüm. geç bakayım sevgilinin yattığı yatağa bir bak diyerek yatağa oturttum. Hemen ben de yanına oturdum ve elimi bacaklarına attım. Her yeri o kadar yumuşaktı ki delirmek üzereydim. Ben öptükçe emdikçe o da artık kendini bırakmaya başladı. Elbisesinden dolayı direk amına ellemeyemiyordum ama göğüslerini uzun uzun okşadım. Bekleyecek gücüm kalmamıştı artık bir sonraki aşamaya geçmem gerekiyordu.

Elimi elbisesinin altından atarak bacaklarını okşaya okşaya amına doğru çıktım. Ama korkmaya başladı. Elimi taki amına ulaşana kadar durmadan elbisesini yukarı doğru sıyırarak soktum. Bir yandan da korkmasın diye dudaklarını emiyordum. Sonunda amına geldiğimde parmaklarımın ucuyla amını okşadım ve hatta parmağımı amına doğru sıkı sıkı bastırarak gözlerini kapatıp kendinden geçmesini izledim. Artık inlemeye başlamış ve sikilecek kıvama gelmişti. Yatağa yatırdım ve elbisesinin yukarı doğru sıyırarak amına girmek için yavaş yavaş hazırlıklara başladım. Dumamı söylüyordu ama ben de duracak hal yoktu hemen külotunu da çıkardım.

Hemen amını yalamaya başladım ama ben dilimi değdirir değdirmez orgazm oldu. İşte bu fırsatta onu sikmeliydim. Bir süre amını yaladıktan sonra kızı yatakta bırakıp üzerimde ne varsa çıkarmaya başladım. Tamamen soyunduktan sonra da kızı üzerine geldim ve yer yer tükürük ve kızın zevk suyuna bulanmış amcığının üzerine sikimi dayadım. Biraz da amının üstüne sürterek kızı iyice zevke getirdim. Sikimin başı girmiştiki kız artık yapma dur falan demek yerine derinden derinden ohlar çekmeye ve inlemeye başladı.