MERHABA BEN TÜRKAN KOCAM İŞ İCABI IRAKTA UZUN ZAMANDIR SİKİŞMEDİM YANIYORUM ATEŞİMİ SÖNDÜRÜCEK BEYLER ARASIN!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Kadını başkasının elinden kurtardık

29 Ekim 2015

Arkadaşla kafaları çekmek için ormana gittik mangal yapacaktık o sıra arlene.info bağırma sesleri geliyordu hemen sesin geldiği yere gittim kadını yere yatırmış adamlar becermeye çalışıyordu hemen arkadaşımı çağırdım adamları dövdük sonra kadını aldık götürüyorduk kadın ne olduğunu anlamadan dudaklarıma yapıştı arkadaşımla birlikte ikimize de verdi

Ne yaptıkki biz herkesin yapacağı şeyi yaptık, dedim. Sonrasında kız koluma girdi ve bacağım çok acıyor dedi yardım edermisin dedi. Bende tabiki dedim ve onunla biraz gezdikten sonra kimsenin olmadığı bir yere geldik böyle ağaçlık bir yerdi ve pek kimsenin geçmeyeceği bir yerdi ve kız birden aniden benim dudaklarıma yapıştı ne olduğunu bende anlamadım ama çok güzel bir kızdı ve bu yaptığıda hoşuma gitmişti. Sonra bende buna yapıştım ve delicesine öpüşmeye başladık. Arkadaşım orada bizi bunlar ne yapıyormuşcasına şaşkın bir şekilde izliyordu ve seksi kız onuda çağırdı o da gelip kızın arkasına yapıştı ve iri göğüslerini elleyerek ensesine öpücük konduruyordu. Sonrasında kızı yere uzattık ve amını yalamaya başladım.

Arkadaşımda kızın memelerini emiyordu. Harika birşeydi grup sex yapıyorduk. Sonra kızı yan yatırdık ve kalkmış sikimi çıkarıp kızın amına sokmaya başladım. Kız zevk çığlıkları atıyordu ve o sırada benim arkadaşta kızı arkasından yapmaya başladı. Ben önden yapıyordum, arkadaşımda arkadan. Kız zevkten çok fena duruma gelmişti 2 deliğindende zevk alıyordu. Sonra biraz sex yaptıktan sonra biz giyindik, kızda giyindi ve ikinizde makine gibiydiniz dedi ve gideceğim ben artık dedi. Sonra ben dur bu halde gidebilirmisin peki bacağın ağrımıyor muydu? dedim. O da geçti sorun yok dedi.