MERHABA BEN TÜRKAN KOCAM İŞ İCABI IRAKTA UZUN ZAMANDIR SİKİŞMEDİM YANIYORUM ATEŞİMİ SÖNDÜRÜCEK BEYLER ARASIN!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Eve çağırmasının sebebi eve girince

28 Ekim 2015

Bizim mahallede oturan kadın beni akşam erkeğinin evde olmayacağını arlene.info söyleyerek evine davet etti adam geceleri çalışıyor biliyorum zaten bende kabul ettim gündüz işlerimi hallettim akşam evine gittim otururken bu bana kahve içermisin dedi olur dedim kahveleri getirdikten sonra asıl konumuz başladı seks muhabbetine girince direk bacaklarını araladı manzara süperdi

Bende tamam dedim ve kuşkusuz evlerin doğru yol aldım. Kapıyı çaldım ve amcamın karısını görünce gözlerime inanamadım. O kadar güzel ve açık giyinmiştiki kalçaları göğüsleri ve vücudu komple belli oluyordu. Oracıkta hemen sikim kalkmıştı. Geçtim oturdum o da tufan ne içersin canım dedi. Bende ne getirirsen getir yenge farketmez dedim. O zaman öyleyse kahve yapayımda beraber içeriz dedi. Tamam dedim. O da kahveleri yaptı ve getirdi.

Oturduk şimdi kahveleri içiyoruz. O da bacak bacak üstüne atmıştı bana bakıyordu ve öylesine laf lafı açıyordu. Kendi kendimize öylesine konuşuyorduk. Daha sonra amcamın karısı iyice azmış olacakki bacaklarını araladı ve bacak arası fena bir şekilde görünüyordu. Daha sonra farkettimki kilot bile giyinmemişti. Amı pürüzsüz ve çok güzeldi. O kadar belli oluyorduki gözlerim resmen yerinden çıkacak gibiydi.

Sonrasında amcamın karısı bana beni nasıl buluyorsun Tufan dedi. Bende espriyle karışık, evin yolunu bildiğim için gayet güzel buluyorum dedi. O da bana gülerek offf şaka yapma Tufan doğru cevap ver. erotik hikayeler Bende iyi tabi ya güzelsin güzel yengecim dedim. Hmm anladım dedi. Sikim öylesine kalkmıştıki pantolondan kabarıklığı belli oluyordu. Onunda benim sikime baktığının farkındaydım ki hiç farkına varamadığım bir şekilde yanıma yaklaştı ve sikimi ellemeye okşamaya başladı. O kadar hoş olmuştumki benimde istediğim buydu. Pantolonumun fermuarını açtı ve saçlarını geriye yaslayıp sikimi ağzına alıp emmeye yalamaya başladı. Sonrada taşaklarımı ağzına alıp emiyordu. Harika bir durumdu. Daha sonra onu çekyata uzattım ve kilot giymediği içinde direkmen bende amını yalamaya başladım. Dilimi amının vajina deliğine sokup çıkarıyordum ve yalıyordum. 2 mizde zevkin tadını çıkarıyorduk. Sonrasında uzattım bunu ve bir güzel amını sikmeye başladım.