MERHABA BEN TÜRKAN KOCAM İŞ İCABI IRAKTA UZUN ZAMANDIR SİKİŞMEDİM YANIYORUM ATEŞİMİ SÖNDÜRÜCEK BEYLER ARASIN!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Birlikte olmam için bütün masrafları

27 Ekim 2015

Yurt dışında yaşayan kadınla sürekli internet ortamından konuşuyorduk arlene.info aletim onu çok heyecanlandırdığını söyleyip duruyordu bende mesafeler uzak diye dert yanıyordum ama bana sürpriz yaparak geleceğini söyledi tatil için yer de ayır dedi ben yer ayırttım ama cebimde tık yoktu ilk geldi cafeye oturduk cebime zarf koydu içi dolu bu herşeye yeterdi de artardıda

Ist buluştuk ben ulusoydan yer ayırttım. Ilk defa bir birimizi görecektik. Ikimizde fiziklerimize güvendiğimiz daha önce yazmıştık. Ukalalık gibi olmasın ama fena sayıllmam. Neyse sonunda geldi. Ilk görüşme çok heyacanlı oldu buluştuk orada oturduk cafede birşeyler içtik. Sonra merterden otobüsümüze bindik ve yollculuk başladı. Ilk onu görüşümde çok beğenmiştim samimi bir hava olmuştu bile. Otobüste bir ara bana bir zarf verdi şaşırmıştım ve kulağıma sana yük olmak istemem harcamalarımız burdan olacak dedi. Önce itiraz etmiş gibi yaptım ama aldım. Yoksa ödemek mümkün değildi onca masrafı. Ilk molada indik hava çok güzeldi. Ikimizde toktuk. Herkez yemek yemek için arabadan inmişti. Konuşurken birden dudaklarıma yapıştı.

Fermuarımı açtı…Hani nerde senin internette yazdıkların diye fısıldaı dudaklarıma. Hiç itiraz etmedim bende devam ettim ama benim sikim sanki pantolonu yırtacak gibi oldu bu arada bana eşinle büyüksorunlarını söylüyor 1 yıldır hiç sex yapmadığını anlatıyor bni çok istediğini söylüyor du. Epey öpüştükten sonra fermuarımı açtı ve sikimi emerek yalamaya başladı ona geleceğimi söylediğimde hiç tepki vermedi sanki tamamını yutmak istermiş gibi başını salladı ve öylede yaptı yaladı yuttu. Bir ara arabadan indik biraz uzaklaştık dayanamıyacağım dedi bende dünden razıyım tenha bir yere gittik hemen benimkini ağzına aldı ve yine kaldırdı.

Sert hareketle arkasını döndü eteğini kaldırdı ve önümde domaldı seni içime istiyorum dedi itiraz yok bir hamlede o muhteşem amına girmiştim bile inliyordu biri duyacak diye korkuyordum ama sonra aldırışta etmedim o iki kez orgazma ulaştı galiba ama ben gelmek bilmiyordum bir ara sikimi amından çıkardım götüne sürttüm baktım itiraz etmedi ama yavaş olmamı hiç daha önce yapmadığını söyledi. Bu arada kendi eliyle hem götüne tükürük sürdü hemde sikime eli ile sikimi tuttu ve yavaş hareketlerle içine aldı çıldırıyordu. Bir müddet sonra bende içinde boşaldım. Sonra hiçbir şey olmamış gibi otobüse bindik. Somnunda kemere geldik ama bir de bana sorun. Odaya girer girmez seviştik her türlü çılgınlığı yaptık tam bir hafta.