MERHABA BEN TÜRKAN KOCAM İŞ İCABI IRAKTA UZUN ZAMANDIR SİKİŞMEDİM YANIYORUM ATEŞİMİ SÖNDÜRÜCEK BEYLER ARASIN!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Bel kalca orantısı beni cezbetmeye

4 Kasım 2015

Arkadaşım kızdan etkileniyormuş ama ayarlayamıyormuş bu kız zor falan arlene.info dedi bende sen bana göster gerisine karışma dedim inanmadı benimle iddaya girdi tabi gittik kızın çalıştığı yere onun gibi kibar ağızdan konuşunca tavlamam zor olmadı hatta ilk günden randevuyu bile koparmıştım bu kadar kolay lokma bulmuşum yemeden bırakırmıyım

Bir ayağı yerde bir ayağınıda masanın üstüne koydu. o pozisyonda bende altında sandalyede oturuyordum. Sikime pompa gibi eğilip kalkıyordu. Sikimi çok güzel içine alıyordu. Kalın bantlı siyah Jartiyer giymişti. Ve benim jartiyer fantezim vardı. Çok azdım ve heyacanlandım . kucağımdan inince misyoner pozisyonda bacağının arasına girdim ve iteklemeye basladım. Kuzide göğüslerinin ucuna sikini sürüp ağzına veriyordu. Birden üstüne bosaldı kuzi. Bende tam gelirken sikimi çıkardım ve göbeğine bosaldım. Acayip haz aldım. Çok bosalmıstım. Kuzininkiyle benim döllerim selvanın üstünde göl gibi olmustu.ben göbeğine kuzide göğüslerine dölle imza atmıstık. Gittik dus aldık 3ümüz birden. Ordada eğildi bir kuzinin bir benim aleti yalayıp yuttu. Selva çok iyi biliyordu bu yalama isini ve bizi mutlu ediyordu. Bizde onu mutlu etmek için elimizden geleni sikimizin ardına koymuyorduk. Onu rahatlatıp mutlu edecek herseyi yapmaya hazırdık.

Ben ve kuzi yan yana yere yattık. Biz hiç bise yapmayacaktık. Hadi selva dedik istediğin gibi üstümüze otur Keyfini çıkar istediğin gibi dedik. Selva bizim kuzinin üstüne gitti aleti tutup içine aldı. 5 dk durmadan bir sikistiki bizim kuziyle. Bir yavaş bir hızlı köklüyordu selva. Tüm kontrol elindeydi. Oda keyfini çıkarırcasına istediği gibi sikisiyordu. Sonra benim üstüme çıktı içine rahat rahat alıp çıkarıyordu. Resmen oyun yapar gibi sikisiyordu. Sadece kafasını alıp çıkarıyordu sonra köküne kadar oturuyordu hızlanıyor yavaslıyor türlü türlü seyler deneyip kendini azdırıyor benide kudurtuyordu. Sonra tekrar kuziye yöneldi. Bu sefer tam sert çakıyordu. Göğüs uçları kabarmıs amı sulanmıstı iyice. Sonra kuziden tekrar bana yöneldi. Banada sert çakıyordu.. sikime sert sekilde oturuyor elleriyle göğsüme dayanmıs göğüslerimi sıkıp tırnaklıyordu. Hem bende hem kuzide orgazm olup rahatladı. Kendi bu kez domaldı. Hadi sıra sizde istediğiniz gibi oynayın benle dedi. Önce ben geçtim arkasına verdim amına. Bir süre gidip geldim. Çıktım hadi kuzi dedim. Kuzi hemen arkasına geçip o basladı gidip gelmeye. Sonra bıraktı yine ben geçtim. Böyle 3-4 kez yer değistirdik kuziyle. Selvada keyife gelmisti. Bir ben bir kuzinin vurusları altında pestili çıktı selvanın. 15-20 dk suyunu akıttık selvanın. Tekrar bize yere uzanın bakim siz dedi. Yere yattık. Baktık bu sefer bir benimkini somuruyor bir kuzininkini. Bosaltacaktı belikli. Öyle istekli öyle becerikli yalıyordu.diliyle oynuyordu bizle. Kuzininki de benimkide taş gibi sertlesmistik. 15 dk bir onun bir benim aleti yaladı somurdu durdu. Biz bosalmadan selva yorulmustu. Ben bittim dedi. O zaman sen yat dedik. Bunu tekrar yere yatırdık. Amını yalamaya basladık. Yerde yılan gibi kıvrılıyırdu selva. Evet evet hmm evet diye söyleniyordu. Bir kuzi bir ben bir kuzi bir ben. Tek dil atıyorduk. Am dudaklarının birini ben yalamaya basladım diğer am dudağınıda kuzi kaptı vantuz gibi çekiyorduk. Eveeet eveeet diyordu tam istediği gibi yapıyorduk demek. Zevke gelmisti o pozisyonda iyice zevk alsın iliklerine kadar orgazm olsun istiyorduk. Bizde canla şevkle am dudaklarını yalayıp emiyorduk. Bizde keyifle selvanın amını tattık defalarca. Doyumsuz bir sekilde seks istiyordu selva. Bir ben bir kuzi yer değisitirip bazen ikimizi birden selvanın doyumsuz sikisme arzusunu yerine getiriyorduk. Arada bira içip dinleniyorduk sonra tekrar baslıyorduk sekse. Selva ise doyumsuzluğunu her an belli edip bizi tahrik ediyordu. Doyumsuz selva çok hareretli ve hareketliydi.
Sikismek için can atıyor meraklı meraklı siklerimize bakıyordu. Selvayı tatmin edip doruklara çıkarmak çok zordu. Ama iki yarak olunca selva yı erittik. Amını götünü hem yalayıp hem sikince ancak rahatlattık.