MERHABA BEN TÜRKAN KOCAM İŞ İCABI IRAKTA UZUN ZAMANDIR SİKİŞMEDİM YANIYORUM ATEŞİMİ SÖNDÜRÜCEK BEYLER ARASIN!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Üstene para alıp pompalamak ayrı zevk

3 Kasım 2015

Daha önce çok seks yaptım ama bu sefer işler kesat gidiyordu arlene.info yaz sezonu açıldı kızlar geldi ama bunlarında gözü açıldı artık para istiyorlar seks yapmak için ama bana bedava lazım bulduğumu becerecektim ama daha önce başıma hiç gelmeyen olayla karşılaştım kadın yanıma gelip benimle seks yaparmısın dedi hemde para vermeyi teklif ettiİçki deposunun oraya ancak garsonlar gelir, kalabalıktan sıkılmış sigara içmek isteyen saplar ya da öpüşmek için gizlice yer arayan sevgililer ama o gece enteresan bir şey oldu. Çok güzel, dalgalı saçlı bir bayan bana yaklaştı ve benden ateş istedi napıyorsun burada diye sorduktan hemen sonra ve ben depoyu koruyorum dedim, bana inden cinden mi diye cevap verip güldü. Eee o zaman sıkılmaca diyelim dedim, O da biliyordu içki deposuna girilebileceğini ama güzel sohbet ediyordu.
Ben de şakalarımla belki etkilerim diye düşünüyordum, yakışıklı biriyimdir, sarışın, 186 boyunda ve kaslı… Benden çoğu kız etkilenir ama karşımdaki kız gün görmüştü, yani çok yarrak görmüştü… O’nu etkilemek için sadece beden değil dil de gerekliydi.
Neyse zaten sarhoştu ve tatile gelmişti, beni bir müddet sonra öptü çok erken oldu ama tam dudağımdan öpünce ben de fırsat bu fırsat götüne elimi attım.
Beni sikmek ister misin dedi, ben direkt amk bu orospu para isteyecek dedim, aklıma para gelince amacı para mı anlamak için ne karşılığında dedim. Bana güldü, bir şart var evet nereden bildin dedi, ben de anlarız tabi ama sorun değil dedim, neden bahsettiğini anlamıyordum para ister gibi değildi ama ne istiyordu bilmiyordum, bunu anlayınca sordum amacın nedir, ne istiyorsun benden diye. O bana beni sikmek istiyor musun? İstemiyor musun? Dedi.
İSTİYORUM! Dedim, büyük harfler kullandım ama biraz sesli söylemiştim, gözlerimi bereltip… Bunu gerçekten ifade etmek için büyük harf şart, tamam o zaman bekle dedi, ben düşünüyordum sanırım kılıf bulmaya gitti falan ama yarım saat sonra geldi. Gelirken de bir adamı elinden sürükleyip, yarı isteksiz şekilde getiriyordu. Ben ciddi bir ses tonu ile. Buyurun bayan dedim kız güldü, bu benim kocam eğer o da bizi izlerse beni sikebilirsin dedi. Ben ne olduğunu anlamadım, kız ama gülümser bir ifade ile hem de geceliği 1000 tl, beş dakikada kazanacaksın işte dedi.
Ne olduğunu anlamadım ama para iyi, kız iyi evet dedim, erkek biraz isteksizdi. Kadını duvara dayadım, açtım poposunu ve arkadan girmek istedim, kılıf yoktu çünkü bakınmıştım. Bana doğru dönüp, gülüp ıhh ıhh, hayır önden dedi. Tamam dedim bu sefer çevirdim yine az eğdim ve amına girdim, olsa bana ne olmasa bana ne amk, kendi kaşındı sikerken de madem adamın fantezisi bu diye sürekli adama doğru yarrağın giriş – çıkışını göstermeye çalışıyordum tenhada. En sonunda boşaldım.