MERHABA BEN TÜRKAN KOCAM İŞ İCABI IRAKTA UZUN ZAMANDIR SİKİŞMEDİM YANIYORUM ATEŞİMİ SÖNDÜRÜCEK BEYLER ARASIN!
NUMARAM: 0035 351 57 32

İçkiyi fazla kaçırınca sabaha kadar

3 Kasım 2015

Evlenmem için herşeyim hazırdı evim vardı arabam vardı evden arlene.info baskılarda vardı sürekli söylüyorlardı ama ben daha aradığımı bulamıştı sekste sıkıntım yoktu etraf kadın kaynıyor zaten evdeki genç kız akşam takılalım diye geldi beraber dışarı çıktık alkollü mekanda ben içkiyi fazla kaçırınca sabaha kadar ona kaymışımBen ne olduğunu hiç anlamadım, geceyi hatırlamıyordum sadece üzerime yayınmış beni öldürecek gibi acıyı hatırlıyordum o an ve çok şiddetli bir şekilde ama üstelemedim kavga falan çıkmıştı, onu kastetti sandım. Bir süre sonra sonra kendimi iyi hissederken, artık 5 – 6 saat geçmişti kız kardeşim geldi ve bana bir şey gerçekten hatırlamıyor musun diye sordu. Hayır, ne oldu kızım. Dediğimde bana telefonunu uzattı bir video vardı açmış, verdi.
Video çok uzun bu ne kap kara ileri alacağım derken, kızdı bana yemin istedi kız kardeşim yemin ettim ben de ve gitti. Başladım videoyu izlemeyi akşam eve girişimizi çekmiş, o sarhoş ben sarhoş sıkılmıştım ileri aldım gizlice. Tam o an kameranın önünde ben, kız kardeşimin üstünde köpekleme çıkmış sikiyordum. Şaka sandım, izledim ölecek gibiydim, kalktım ayağa kapıyı kapattım, nefesim kesildi ne olduğunu anlamamıştım. Kız kardeşimle ben mi, imkansızdı.
Videoyu baştan izlemeye başladım ve hiç kıpırdamadan, nerede ise nefes bile almadan hem de. Odaya girişimizin ardından kız kardeşim gitmeye çalışıyordu, ben O’nun kolundan tutum bir elimle bir elimle götünü okşuyordum. Bu nasıl olabiirdi, video az ilerledi ve kanepenin üzerinde kız kardeşimi sikerken gördüm kendimi, amdan hem de yarrağın girişi çıkışı belliydi, çok zevk alıyordum, kız kardeşim de ne yapacağımı şaşırmıştım. Videoyu tamamen izledim ve aldım telefonu elime kız kardeşimin yanına gittimbu imkansız dedim ama güldü. İmkansız mı biz dün gece bu kıyafetlerde miydik? Dedi, ben şok oldum bu dün geceye ait bir video değildi, daha önceden çekilmişti ve o an kız kardeşim anlatmaya başladı. Biz toplamda 3 kere birlikte olduk abi, 3ünde de sen sarhoş ben sarhoş, ilk zamanlar numara yaptığını sandım bu videoyu çektim dün de olunca tekrar bu sabahki hareketlerin gerçekten hatırlamadığına inandırdı ve videoyu sana verdim, dedi ve elini sikime attı kızım napıyorsun sen!