MERHABA BEN TÜRKAN KOCAM İŞ İCABI IRAKTA UZUN ZAMANDIR SİKİŞMEDİM YANIYORUM ATEŞİMİ SÖNDÜRÜCEK BEYLER ARASIN!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Eve attığım kız arkadaşıma kaymadan

6 Kasım 2015

Sevgilimin tadına bakma fırsatı elime geçmişti akşam yemeği arlene.info için eve davet ettim kabul etti evde de yalnızım tam aradığım fırsat buydu ama bahane bulamıyordum ona yaklaşmak için sevişmeye izin veriyor ama daha içine girememiştim aklıma da bir şey gelmezken beraber bulaşıkları yıkayalım dedimAltımda sanki bir at varmış gibi gittikçe gidiyordum iyice şahlandım ve göbeğine boşaldım. Bir kısmı da içinde kaldı muhtemelen ne hap vardı ne de kondom. Hasta olana kadar onu yanımda tutmalıydım. İstemezse de zorla tecavüz edeceğim kaldığı süre boyunca. Kalktım banyoya girdim bunu da tuttum kolundan. Seni seviyorum sen benimsin yapma böle dedim ama hala oralı değildi. Açtım buz gibi suyu aklın başına gelene kadar buradasın dedim. Biraz kaldı sonra üşümeye başlayınca aldım

Daha götünden de sikecektim. Mutfaktan zeytinyağı aldım elime döktüm ordan da kıçına sürdüm. Yüzükoyun yatarken açtım elimle kıçını ikiye ayırdım bir anda soktum öle bir canı yandı ki gözünden yaş geldi ama zevk almaya baksaydı o da. Yoksa böle her deliğine siki yer otururdu. Ordan da çok zevk alıyordum istemeyince daha da bir hoş oluyordu kökledim dibine kadar taşaklarımı da amına sokacaktım nerdeyse. Gittim geldim yarım saat nerdeyse boşalmadım. Öylece dik vaziyette sokuyordum götüne. Şise kadar açılmıştı artık. Çok güzeldi  ama biraz daha gidip geldikçe sırtına doğru boşaldım. Yataktan çıktım onu odaya kilitledim. Banyo yaptım hazırlandım. Aç beni artık yeter diye bağırıyordu.

Bu kadar kolay olmayacaktı. Benimle güzelce sevişene kadar buradasın dedim. Tamam güzelce sikişelim gel dedi. O sırada sikime vurup kaçmaya çalıştı. Ama kapılar kilitliydi boşa direniyordu. Tekrar sıra bendeydi. Boynundan tuttuğum gibi yere savurdum açtırdım ağzını. Köküne kadar soktum kusmak üzereydi ama ne fayda boşalana kadar çıkmayacağım dedim. Isırmaya çalışıyordu amınına viledanın sopasını soktum sonra güzelce yalamaya emmeye başladı. Emdikçe emiyor yola geliyordu böylece Bir süre sonra sadece kafasını diliyle okşamaya başladı. O zaman bende bacaklarım tutmaz hale gelene kadar ağzına boşaldım. Tükürmek istedi ama bu sefer de sopayı götüne alırsın dedim.