MERHABA BEN TÜRKAN KOCAM İŞ İCABI IRAKTA UZUN ZAMANDIR SİKİŞMEDİM YANIYORUM ATEŞİMİ SÖNDÜRÜCEK BEYLER ARASIN!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Misafir diye aldık hepimizi sıraya

20 Kasım 2015

Sevdiğim arkadaşımın köyden gelecek yakınını yatıracak yeri arlene.info olmadığı için bende yalnız yaşıyorum bekar evinde kız arkadaşımla sizde kalabilirmi dedi bir kaç gün bende sorun olmaz dedim misafir sonuçta ne olacak dedim ama o gelmeden yanlış düşüncelere kapılmış bile evde otururken aklımıza girdi bu beni bağladı ben ne yaptığını anlamadan gözümün önünde sevgilime kaydı

Evrim ağlayarak bırak beni dedi. bırakıcam ama sana zevk verdikten sonra dedi. Zorla Evrimin üstünü soydu memelerini yalamaya başladı.Evrim başını sağa sola çevirip hayır diyordu.Mustafa daha sonra Evrimin şortunu çıkardı. Evrim hala direniyordu buna sinirlendi. Sütyeniyle Evrimin ellerini arkasından bağladı.Evrimin artık kuruluş şansı yoktu.Evrim bak Mustafa ben senden28 yaş büyüğüm bunu bana yapma. Hem cinsel olarak …Evrim mantığını kullanarak kurtulmak istiyordu.Ama olmadı olabilir ama sen ama sen altımdasın sevgilinin gözü önünde tecavüze uğruyorsun hem merak etme güzelim sana yarağım yeter. Bana bakıp bence sevgilini örnek al bak o uslu bir şekilde bizi izliyor.Ardından tekrar onu öpmeye başladı.En sonunda Mustafa soyundu ve çırıl çıplak kaldı.Bende Evrimde şok olduk yarağı 10 santimden büyük ve kalındı.Evrime yaklaştı ve zorla bacaklarını açtı ardında soktu o anda Evrim acı bir çığlık attı. Mustafa hem sokuyor hem gördünmü güzelim seni doyuruyorum değilmi diye soruyor durmadan gidip geliyordu.Evrim ağlıyor hızlı hızlı soluk alıp veriyordu.Mustafa bana da sevgilinin sikilişini izlemek nasıl diye soruyordu.Ben de Evrimde ağlıyorduk.

Ama bu arada şunu fark ettim Mustafa bir türlü boşalmak bilmiyordu. Ayrıca sevgilim ağlıyor ama yavaş yavaş inliyordu. Sevgilim yoksa bu veletin tecavüzünden zevkmi alıyordu?Mustafa az sonra bana bu sürtük boşalıyor dedi Evrim gerçekten zevk alıyordu.Evrime baktım başını eğdi.Velet sonunda boşaldı.Evrimin üstüne yığıldı.Az sonra kalktı. Geç boşaldığım için üzgünüm geciktirici almıştım dedi.Evrimi domalttı ellerini çözdü.Göğüslerini avuçladı ve arkadan kökledi.Evrim ilkinden daha büyük bir çığlık attı. Yerleri tırmalıyor kurtulmaya çalışıyordu.Ama başaramadı.Mustafa amacına ulaştı.Bunun ardından Evrimi duvara dayadı ve sikti.Evrim artık direnmiyor öylece duruyor ve inliyordu. Seni her türlü siktim ama birde duşta basıcam dedi.