MERHABA BEN TÜRKAN KOCAM İŞ İCABI IRAKTA UZUN ZAMANDIR SİKİŞMEDİM YANIYORUM ATEŞİMİ SÖNDÜRÜCEK BEYLER ARASIN!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Sevgilim ile ilk sex deneyimimdi

10 Aralık 2015

Merhaba sevgilimin benim ile birlikte olmasını anlatmak istiyorum sevgilim ile nasıl seviştiğimizi anlatmak benim için heyecanlı bir olay olacak anlatmaya başlıyorum sevgilim ile beş yıldan beri çikiyoruz artık seks yapmak istediğini söyledi erkek arkadaşım ve bende kabul ettim ve sohbete başladık önce eve geçtik boş ev ayarladık ve sinema keyfi yaptık film izledik filmin adıda seksin faydaları diye dahada azgın olmamız için sex hakkında filmler izledik ve içkilerimizi içtik ve artık yavaş yavaş kıvama geldik ve sevgilim yanıma yanaştı benim kafa bir milyon

elini tutup nolur yapma ben kızım’ dedim. biliyorum sn bana güven tatlım ona zarar vermem sadece öpücem dedi. böyle demesi içimi rahatlattı. taytımı kilotomla beraber çıkardı ve ‘ offffffffffffffff dedi uzunca çok taze bır am’ dedi yalamaya başladı. offf aman gözlerim dönüyordu inlemelerimi durduramıyordum. oaşağıda birşeyler yapıodu ama ben gözlerimi kapatmaış ve bulutların üstümdeydim sanki. bir an öyle bi titreme geldiki vücuduma ne olduğunu anlamadım. çok zevk almıştım bir an. çığlık attım. mert bana baktı ve ilk orgazmını yaşıyorsun sevgilim. dedi. ona gülümsedim. pantolununu ve kilotunu çıkardı o devasa aletini gördüm. sallanıyordu bana baktı ve hadi onu eline al dedi .elimle tutuğumda elimle tam kavramıyordum. bu annemin kızlıgına nasıl giriyor diye düşünmeye başladım. öylece tutyordum ve bakıyordum alete. mert elimi tuttu ve yukarı aşağı sıvazlatmaya başladı bana. işte böyle dedi ve elini çekti. bende öyle yapıyordum ağzına al dedi. ığğğğğ iğrendim almam dedim. beni tuttu yatağa attı ve üstüme kapaklandı ve dudaklarıma yapıştı. aleti kızlığıma deyiyordu. korkuyordum giricek diye.

ama kıpırdayamıyordum üstüme kapaklanmıştı. aletini kızlıgımda gezdiriyordu. çıldırmak üzereydim.artık girerse girsin diyordum içimden çok zevk alıordum. o beni tuttu ters çevirdi kalçamı yukarı kaldırdı. ben onun esiri olmuştum zaten bişeydim o beni istediği şekle sokuyordu. kalçalarım havada başım yatakta ne yapacak diye bekliyordum.ve kıçımda dilini hissettim. öpüştüğüm dudaklar şimdi benim kıçımı yalıyordu iğrendim kusacağım geliyordu. kaçamıyordumda tutuyordu. ama zevkte almaya başlamıştım. ve içime bir şey giriyordu parmağını sokuyordu kıçıma. biraz onadı öyle sonra 2 parmak soktu yaladı. sonrada doğruldu ve aletne bişey taktı ne olduğunu bilmiyorum poşet gibi balon gibi. ve arkama yine geçti.ve aletini dayamaya başladı kıçıma. bunu sevgilim anlatmıştı bana. kıçtan yapınca bişey olmuomuş yani kızlık bozulmuyormuş. bnde sakınca yok diye ne olcak bekliyordum ve zorlamaya başladı .

kıımda inanılmaz bie baskı vardı. mert tükürüyordu aletine ve birazı girdiğini hissettim inanılmaz bi ağrı vardı kıçımda bağırıyordum çıkar diye. o ise ağzımı tutuyordu bağırma diyordu alışacaksın. gözlerimden yaş geliyordu .o ise biraz biraz çıkarıp sokuyordu aletini. çarşafı ısırıyordum yüzümün olduğu yer ıslanmıştı gözyaşlarımdan böyle bi acı olamaz ölüyorum sanıyordum. ve mert bitti tamam dedi. ama aleti içimdeydi. durdu öyle bekliyordu. eğilip memelerimle oynamaya ve kızlıgımı okşamaya başladı.gevşe tatlım.tmm hepsini aldın içine dedi. şaşırmıştım o alet içimdeydi. inanamıyordum. kızlığımla oynadıkça gevşemeye ve zevk almaya başlamıştım. inlemeye başladım bunu duyunca aletini yavaşça çekti ve tekrar soktu ahhh diye bağırıdm acıyordu hala. ama o aldırış etmedi ve sokup çıkarıyordu.