MERHABA BEN TÜRKAN KOCAM İŞ İCABI IRAKTA UZUN ZAMANDIR SİKİŞMEDİM YANIYORUM ATEŞİMİ SÖNDÜRÜCEK BEYLER ARASIN!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Öğrencimin Türbanlı Annesine Kaydığım O Mükemmel Gün

20 Eylül 2017

Gayet muhafazakar bir Anadoluşehrinde öğretmenlik yapıyorum, matematik öğretmeni ve aynı zamanda da müdüryardımcısıyım. Okul bittiği zaman direkt atanmıştım 25 yaşımda, 6 senede demüdür yardımcısı oldum, 30 olmadan yani. Gerçekten güzel bir işim var veartılarını da çok seviyorum. Benim mesleğimin artıları sürekli ek ders vermem,kurslar falan ama Anadolu lisesinde olmam zamanın eğlenceli geçmesi de demekyani çalışkan inek pek yok, sürekli herkes makara derdinde ki zaten müdüryardımcısı olmam derslere de girmemem demek, ancak boş derslerde kontrol amaçlıgirip makara yapıyorum. Cumartesileri benbeklerim okulda, pazarları da müdür. Bir gün beklerken son sınıf Emre’nin annesigeldi. Sınıfta kalacak oğlan diye nasıl ağlıyor, benden not istiyor. Ben deelimden gelen olmaz ama hocalar ile konuşurum dedim. Türbanlı, genç ve güzelbir kadın…

 

Eğer ben Emre’nin ablasıyımdese inanırdım, o kadar güzel siyah, sürmeli gözleri var ki inandırır isteseinsanı o güzellik. Zaten o sırada hocam zaten deneyin sadece fazlasını istememdiyor ama göğüslerini de ağzıma sokacak, eğer siz çok denerseniz ben de siziniçin çok güzel şeyler yapabilirim dedi. Ben hemen anladım, korktum da hanım nediyorsun diye. Oyun zannettim, başıma iş açılacak ama okulda da tekim, birhademe var o da hayatta gelmez şimdi kesin alt katta uyuyordur diye düşündüm.
Ciddi olduğunu anlayınca, sen gelsene bir dedim,hemen kapının arkasına geçtim, kilitledim aç dedim sikeceğim ama lahana gibigiyinmiş, ben de acele olsun diye hemen kaldırdım, hiç çıkarmasına izinvermeden pardösüsünü ve indirdim eteğini. Yarrağımı görünce, çok büyük dedi.Sanki senelerdir yemiyor, siyah yarrak, ağzıma almasam olmaz mı? Diyor.

Ben de o zamana kadar sadecesikme niyetindeydim ama kendisi düşürdü aklıma verdim ağzına önce kıllar yüzünedeğdikçe ığ yapıyor sonra çevirdim sikiyorum ama oh demesi gerekirken ah diyor.Saatlerce böyle içine gidip gelmekten terlerim akmış ama benim penisimi bırakmıyordubir ara öyle bir ağzına aldı ki somurmasıyla tükürüklere bulaması bir oldu.Türbanının altında neler yatıyormuş hepsini görmüş olmuştum. Bu da başımdangeçen ilginç bir cinsel anıydı.