MERHABA BEN TÜRKAN KOCAM İŞ İCABI IRAKTA UZUN ZAMANDIR SİKİŞMEDİM YANIYORUM ATEŞİMİ SÖNDÜRÜCEK BEYLER ARASIN!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Evli Komşumu Bir Güzel Becerdim

26 Eylül 2017

Merhaba cinsel ilişkiye girmeyen ve cinsel hikayeleriokumayı seven okuyucularım! Size başımdan geçen bir hikâyemi anlatmakistiyorum. Ben Murat 34 yaşında esmer biriyim. Benim asıl mesleğim cafeişletmeciliği ama her işi de beceririm. Yaşadığım bu cinsel hikaye yaklaşık 2ay önceydi, ben kendi evimize tamirat yaparken karşı komşumuz Meryem abla dabize yardım için gelmişti. Tamirat yaparken Meryem abla anneme abla benim de evçok kirlendi murat benim de evi müsait bir zamanın olunca tamirat yapsa olur mudiye sordu, annemde komşuyuz neden olmasın deyince olan oldu kapıdan girergirmez dudaklarına yapıştığım komşumu bir güzel elledim. Evde üstelik birde tekyaşıyormuş bu aralar kocasından kaçamak yaşayıp yanına geldiğimden beri benimona kocasıymışım gibi davranmamı istiyor. Kocasıyla yaşadığı cinsel ilişkidentatmin olamayınca anladım benimle nasıl istekli öpüşüyor ve doyamıyor offfhayalimdeki komşumu sikerken harika bir tat alıyorum doğrusu. 

Bir ara öylefantezi iç çamaşırları giymişti ki penisim onu görür görmez sertleşmişti. Ve oda dayanamayıp sürekli dokunuyordu ve elini hep penisimin üstüne koyupgezdiriyordu.  Ben de her defasında onuyatağa attığımda üstüne çıkıp debeleniyordum ve göğüslerinin arasına penisimikoyarak deliler gibi bir ileri bir geri göğüslerinin arasına yaparakboşaltıyordum kendimi. Kendide zevklendiği zaman gayet iyi boşalıyordu üstüme52 çekiyordum bazen ona ağzıma yüzüme bütün zevk suları akıyordu. Ah o kadargüzel teni vardı ki hala onu hatırlarım. Deliler gibi sevişen komşumu her annemdışarıya çıktığında eve atmayı dört gözle beklerdim. Kocası geldiğindegörüşemezdik ama gider gitmez birbirimize kavuşur istediğimiz fantezileri doludolu yaşardık.

O kocasından görmediği fantezileri benim sayemde görmüşoldu. Bacak omuza pozisyonda her siktiğimde adeta kendinden geçiyor ve sabahakadar sikişmek istiyordu. Bazen kocası gider gitmez sanki eli kapımızda süreklibenim zilimi çalar yatağıma gel diye ayaklarıma kapanırdı bende onun hatırınıkırmazdım ve direk yatağa sürükleye sürükleye zorla taciz eder gibi her yerinesahip olmak isterdim. Of hayalimdeki kadınım nasıl güzel bana hep domalıyordu.Domalırken ağzıma hep aldığımda kalçalarını deliğine öyle dil darbeleriatıyordum ki kendinden geçiyordu. Bir ara öyle bir sert yalıyordum ki somurasomura amını adeta morartmış gibiydim. Öpe öpe doyamıyordum sanki öyle güzelöpüşüyorduk ki her gece kocası işe gittiğinde ah ah içim hala kıpır kıpırbunları bile anlatırken ne var bunları yazarken keşke yanımda olsa penisimiokşasa. Heyecanlanıyorum hep onu hayal ettiğimde ve kendimden geçiyorum. Ayşimdiden acaba başka kadınlar hayatıma girse asla alışamam bu kadın benikendinden geçirdi çünkü. O kadar etkileyici tatlı dilli ki buradan taşınsak bendayanamam. İşte benim hayat hikâyem de bu arkadaşlar cinsel anlamda hiç böylebir kadından tahrik olmamıştım.