MERHABA BEN TÜRKAN KOCAM İŞ İCABI IRAKTA UZUN ZAMANDIR SİKİŞMEDİM YANIYORUM ATEŞİMİ SÖNDÜRÜCEK BEYLER ARASIN!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Para için neler yaptım inanamıyorum

19 Ekim 2017

Selim adım merhaba, 18 yaşındayım, normalde ben sizlere aslında bakirim demem lazımdı ama dün yaşananlardan sonra da bakirlik falan kalmadı. Paraya ihtiyacım vardı herkesin vardır ama benim daha çok sanırım ne bileyim istediğim telefonu almam lazımdı ben de ne yaparım diye düşündüğüm zaman aklıma da bir şey gelmiyordu. O zamanlar girdiğim gabile isimli sitede ben de ilaç açtım. Lezbiyenleri takip etmek için giriyordum sürekli, az azgın bir adamım ama am gördüğüm de yoktur. O sırada ücretli yazdım atıldım. Ben ne bileyim yasak olduğunu 2 gün geçti sonra ben yine ücretli yazacaktım ama sonra aniden değiştirdim bir an için atılmadan hatırladım çok sevindim ama özelime bir sn içinde de bir sürü kişi geldi bana soruyorlar kız mı erkek mi falan ben hepsine erkek dedim kapattım sonra sayfayı alt kısma aldım içeriden annem seslendi yanına gittim, geldiğimde artık kimse yazmaz sanıyordum ama fadomudo gibi rakip bir nick yazmış. Bana profil say yazmış emir verir gibi, köpeğin mi var lan yazdım ama yavrum sen ücretli değil misin bilgi ver ne nazlanıyorsun dedi. Ben de işte Selim, 18 180 62 yazdım. Tamam dedi, gel şu adrese ama adresten de önce tel verdi buna da çağrı at diye.
Ben dedim şaka mı yapıyorsun, gelecek misin gelmeyecek misin dedi. Ben de durumu anlattım ben aslında deneme yaptım bakirim falan bilmem ne kadın ismim Fadime, fiyat artırmaya çalışıyorsun sanırım dedi ama ben erkek olduğunu sanıyordum. Tamam ben açık söylemek gerekirse aktif gay diye adam sikerim paramı alırım diye düşünüyordum, kendimi siktirmezdim ama ooo kadınmış dedim. Ne kadar dedim, gece 300 veririm en fazla dedi.
Oha lan ben adama hafta sonu yalan söyler gider bir gün sikersem o zaman da 100 alırım diyordum kadın 300 dedi ama o zaman gidemeyeceğimi ailemden ancak pazar izin alacağımı söyledim tamam dedi. Pazar gittim ama içeride bir de adam vardı bu kim dedim 29 yaşında kadın, ismi Fadime ve güzel de bir şey kocam dedi. Korktum dövecek sandım ama o bizi izleyecek dedi. Ben olmaz öyle şey derken adam küfür etti, aynen Vallahi şunu dedi. “Götünü soktuğum gay sikesinden gelmedin mi” ben korktum o an izlesin dedim ama o an karı amı açınca ben adam izlese de sikerim, izlemese de sikerim diye bunu bir sikiyorum, amdan veriyorum götten emiyorum falan ama adam hareketlendi. Ben de çekindim yani gelince. Artık o da siktirecek sandım. Ne de olsa adam da sikerim diye niyetlenmiştim, olsun 300 TL sikerim diye düşünürken bu bana yavşadı, çık karımın üstüne diyor, korkuyorum da her çıktığımda orta parmağını göt deliğime değdiriyor. Yapma derken bir kökledi. Gözlerim karardı sandım, beni yatağın yanına zorla bastırıp deli gibi sikti, kadın da ağzımı kapatıyor. Sik giderken delireceğim sandım ben gerçekten ne acıydı o. Sonra boşaldı bir de içime, sonra kadın ben ağladım gel aşkım tamam geçti, geçti dedi. Kendime geldim hadi ben sik dedi, siktim ne yapayım ama tek derdim hemen oradan uzaklaşmak ikinci sefer sikilmeden, 1 saat kadar durdum 1 kere daha zorla sikti beni, giderken de bana 1000 tl verdi, sevinmedim ama çok.