MERHABA BEN TÜRKAN KOCAM İŞ İCABI IRAKTA UZUN ZAMANDIR SİKİŞMEDİM YANIYORUM ATEŞİMİ SÖNDÜRÜCEK BEYLER ARASIN!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Otelde gecem süper geçti

17 Temmuz 2023

merhaba ben anakonda bu lakabı arkadaşlarım taktı 18 cm old. herhalde olay 2 sene önce başımdan geçti bizim bi ark. düğünü vardı. takım elbise almaya çarşıya çıkmıştım ertesi gün kına gecesi diğer günde düğünü vardı. takım elbiselere bakarken telefonum çaldı bide baktım daha önce çıktığım ama sadece seviştiğimiz bi kız vardı o arıyor.

Kocası gececiymiş bir yer bul gece beraber kalalım dedi. moreli bozukmuş muhabbet ederiz dedi bende ok dedim ve düğün için gelen misafirlerin kaldığı otelden düğün misafiri diye iki ayrı oda ayırttırdım. akşam on gibi evinden aldım bunu gittik otele ayrı odalara yerleştik bunun elinde boş bi valiz tabiki beş dakka geçmeden tel çaldı beni çağırıyo hemen iki yan odaya geçtim baktım bu beline havlu sarmış üstü duruyor. geldedi geçtik oturduk yatağa sadece konuşuyoz bende dedim buiş olmucak zaten onu zorlayamazdımda çünkü çok iyi bi kızdı.otururken birden ayağıyla benim anakondayı oynamaya başladı bende yavaşça havlunun altına elimi soktum kukusuyla oynamaya başladım bana ne duruyosun daha seni istiyorum dedi bende yavaşca uzandım yatağa onu üstüme aldım havluyu attım kalçalarını okşamaya başladım daha yeni duş almıştı mis gibi kokuyodu yumuşacık kalaçaları vardı ben am yalamayı çok sevdiğimden yalamanı özledim dedi ayağa kalktık soyunduk yatırdım tekrar dudaklarından başlayıp heryerini emerek kukusuna geldim bende özlemiştim ve çok temizdi. gurbuz_mustafa inliyordu kocam çok pısırık işini bitirip yatıyo diyodu sanki ondan intikam alıyodu. ben yaladıkça kafamı bastırıyodu ve en sonunda sarsılarak boşaldı. daha sonra azına alıp emmeye başladı bende bi posta aına boşaldoım.beraber duşa girdik duşta su çok güzel demi dedi bende evt sende ölesin dedim belinden sarıldım arkasına geçtim.kalçalarına sürtmeye başladım oda hafifçe küvetin kenarına doğru sağ ayağını kaldırıp koydu bende yavaşça amına sürtmeye başladım hemen sok dedi dayanamıyorum diyor du ben elerimle göğüsleri sıkıyorum ve tam deliğine denk getirip yavaşça kukusuna geçirdim bekle biraz dedi ve nefes alışı değişti. ben yavaşça alttan girip çıkmaya başladım hızlandıkça inlemeleri artıyordu sıcak sıyunda etkisiyle beraber boşaldık spral taktırmıştı bana içimi doldur bugün dedi.

Tekrar duş alıp çıktık. biraz dinln dikten sonra tekrar başladık bu sefer benim istediklerim olcak dedim va onu bacak omuz pozisyonuna aldım o pozisyonda bir müddet girp çıktıktan sonra domal dedim oda hiç bu şekilde yapmadım nasıl oluyor diye merak ediyom dedi domaldı tekrar içine girip pompalamaya başladım üçüncü sefer old. baya bi geçikmişti ama o ben geliyorum diyince bende kendimi hazıradım ve hızkandım aynı anda öle bi boşaldıkki anlatamam o duyguyu tekrar yaşıyoum sanki sbaha kadar seviştik birbirimize oyunlar oynadık sabahta erkenden kocası işten gelmeden evine bıraktım onu bende işe gittim. daha sonra arbadada yaptık oda daha sonra herkese sevgiler.