MERHABA BEN TÜRKAN KOCAM İŞ İCABI IRAKTA UZUN ZAMANDIR SİKİŞMEDİM YANIYORUM ATEŞİMİ SÖNDÜRÜCEK BEYLER ARASIN!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Dul kalınca komşumun karısını götten siktim

2 Haziran 2015

daha önceki anılarımdan sonra bir anımı daha yolds.com okuyucuları ile paylaşıcam dul kalınca kısmetim acıldı neyse eski arkadaşlarımdan birini parkta gördüm ben hep ona takılırdım götünü sikecem diye neyse park ta bana napıyon dedi dedim sikecek am arıyorum dedim bana dedi gel beni sik sonra ciddimisin demeye kalmadan eve gectik bunu güzelce yaladım sonra dedi bana hep götünden sikecem derdin gel dedi götümden sik dedi Eminenin cebinde sigarası olsa bile yinede benim sigaramı alır içerdi. Bende yanımızda kimse olmazsa al sikimi iç götüne koyduğum derdim. Şerefsizlik yapma göt sikilirmi derdi bana. Karım olduğu zaman sigaramdan alınca anladın sen desem anlardı bunu demek istediğimi. O da oğlum şerefsizsin sen derdi sessizce. Kocası olunca sigaramdan aldığı zamanda kafamla işaret ederdim. Kocası senin sigaran varya niye Eroldan alıyorsun dediğinde olsun Erolun sigarasını içecegim ben derdi. Bende iç iç derdim kafa sallayarak. O bana küfür eder bende ona küfür ederdim.

Mahallemizde cok büyük bir park var. Hava çok güzel oldugunda gidip gezeyim istedim. Burda kadını, kızı, erkeği, yaşlısı, genci spor yapar, yürüyüş yapar, piknik yapar. Parkı geziyordum ki Erol diye bir ses duydum. Dönüp baktım ki Emine. Burdadamı beni buldun dedim. Şerefsizlik yapma yürüyüşe geldim sigara evde kaldı bir sigara ver dedi. Bende al sikimi iç sigara yerine, sigaramı içiyorsun ama bir defa sikimi içmedin götüne koyduğum dedim. Ulan göte küfür etme şerefsiz dedi yine. Bende ne olacam amdan istesem vercekmisin dedim. Ulan ayıp diye bir şey var üstelik kocamda seni çok seviyor dedi. Bende kocanı çok seviyorum ama bırak kocanı şimdi. Bunca yılık arkadaşız. Karımda artık yok bir defa versen ölürmüsün dedim. Boşamasaydın oğlum karını dedi ve sonra sahi ya Erol ne yapıyorsun karısız? 31 mi çekiyorsun devamlı dedi. Oğlum 31 de çekiyorum bulursam karıda sikiyorum. Senin gibi arkadaş olursa ne olacak. Eve gelsen bir siksem seni dediğimde hadi gidelim dedi. Sen ciddimisin dediğimdede evet şerefsiz amımın suyunu akıtın yalatacağım sana dedi. Bende sana emdirip basacağım dedim. Ağzıma boşalmıyacaksın sakın ha dedi. Emineyle konuşarak eve geldik, salona geçtik.

Emine uzun etegini çıkardı. Ben pantolonumu çıkardığımda ise emine kilotunuda çıkardı. Yarağımı tuttu ve ağzıma boşalmak yok tamammı dedi. Bende götüne boşalırım dedim. Ulan götüm yüzünden öleceksin be sik helal olsun sana dedi. Emine ağzına aldı, emiyor, gırtlağına kadar sokuyorum. Ulan boğacaksın yapma dedi ve tekrar emmeye başladı. Emine gelecegim çıkar ağzından dedim ve çıkardı. Halıya uzatıp bacaklarını açtım ve ıslanmış amını yalamaya başladım. Ben yaladıkça Emine inliyor ooh yala bırakma Erol ooh diyordu. Emine kasılıp titredi ve resmen doruğa çıktı. Bacaklarını açtım kökledim. O esnada bana hani götümü sikecektin dedi. Sikeceğim ama amını o kadar yaladım amın yanıyor kızım dedim. Ya o kadar yaladın zevklendirdin yanar tabi hadi sok dedi. Soktukça ikimizde mühtiş zevk alıyorduk. Emine inliyordu, bende dayanamadım ve inleyerek amına boşaldım. Bir kaç saniye sessiz kaldık. Sonra hadi kalk abdest alalım dedi. Bende kızım dur daha götten sikecegim dedim. Olsun duş alalım o zaman dedi ve banyoya girdik. Banyo yaptıktan sonra bu defa yatağa geçtik Emine ile birlikte.