MERHABA BEN TÜRKAN KOCAM İŞ İCABI IRAKTA UZUN ZAMANDIR SİKİŞMEDİM YANIYORUM ATEŞİMİ SÖNDÜRÜCEK BEYLER ARASIN!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Külodumu koklayıp 31 çekiyordu verdim rahatladım

13 Haziran 2015

evde tek başımaydım genç ve ben vardım odadan yolds.com sesler geliyordu delikten baktım sabah çıkartığım külodum u eline almış kokluyor bir yandan da 31 çekiyordu bende onu izleyip amımı okşuyordum daldım odaya napıyorsun sen dedım kızardı felan dedım onu ne kokluyorsun gel amımı kokla şaşırdı hemen yatırdı beni yatağa amımı yaladı yarağını içime soktu o sıcaklığı içimde hissedince kendimden gectim zatenbende öylece yatmışım ve yol yorgunu olduğum için hemen dalmışım. sabah üstümün açık olduğunu fark ettim. gözümü araladım ersinma arkam dönüktü ve götüm yarıdan fazla açık ersinmun gözünün önündeydi. ersinmun nefesini duyduğum anda içimden kaynar bir su gitti sanki. uyur gibi yaparak yatakta hareket ettim ve yüzümü ersinma dönerken ersinmun hemen kalkıp odadan çıktığını duydum.

gözümü açtığımda kapı kapandı ve kimse yoktu odada. demek ki ersinm uyanıktı ve beni o . halde görmüştü utanmıştım ve ne yapacağımı bilemedim. hemen üzerimi giyip aşağı inmek için odadan çıktım. aşağı indiğimden banyoya girdim. banyo ile tuvalet yan yanaydı ve yan tarafta ersinm vardı. nefes alışları hızlanmıştı sanki kulağımı duvara dayayıp onu dinliyordum. kesinlikle kendini elliyordu. biraz sonra boşaldı galiba ve tuvaletin kapısını açtı hemen banyoya girip elini yıkayacaktı ki içeri girdiğinde beni gördü. =pardon anne sen mi vardın elimi yıkayacaktımda= dedi. bende =gel ersinm ben yüzümü yıkadım çıkıyodum zaten dedim= kapıda bekliyordu ve önünden geçmem için yan durdu. o arada kalçamı ona dönerek geçtim ve sikine götüm sürttü. sikini hissetmiştim ve hala sönmemişti. mutfağa . gittim ve anneme kahvaltı hazırlamak için yardım ettim. biraz sonra hepimiz masaya oturduk ve kahvaltı ediyorduk. ersinm yanımda oturuyor ve her zaman ki gibi çok sessiz duruyordu. babam biraz sonra annemide alıp tarlaya gitti. ersinmla yalnızdım ve bende biraz çay keyifi yapmak istedim.ben bir çay daha içicem sende . içermisin= dedim. o da =olur anne içerim koy bir tane= dedi. birer çay koydum ve karşılıklı oturup içerken çıplak ayağımda bir şey hissettim. ersinmun ayağıydı. ona baktım kafası öne eğik sanki bir şey düşünüyordu. ersin içine kapanık bir biraz. düşündüğü neydi bilmiyorum ama ayağıyla ayağımı bastırarak okşuyordu. bende ses çıkarmıyordum. biraz sonra kendine geldi. =pardon anne aklım başka yerdeydi fark edemedim= dedi. =önemli değil ersin= dedim ve bulaşıkları yıkamaya başladım. ersin ise odamıza çıktı ve bende bulaşıkları yıkadıktan sonra merak ettim orda ne yapıyor diye. odamızın kapı deliğinden içeri baktım. ersin akşam çıkardığım külotumu çıkarmış ve koklaya koklaya kendini . elliyordu. siki baya kalın ve uzundu. onu öyle bir elliyor ve sıvazlıyordu ki içimden üstüne atlamak ve onun olmak geldi. sikini içimde hissetmek onun sıcak döllerinin ağzıma dolmasını istiyordum. nefes alışlarım hızlanmış ersinse hiç acele etmeden külotumu kokluyor sikine sürüyor annesi olmadan onun tadını çıkarıyordu. biraz sonra kendimi ellemeye başladım. . amım ıslanmıştı ve parmağım kolayca amıma giriyordu. vıcık vıcık olmuştu elim ve sesler çıkmaya başlamıştı. ersin içerde hiç bir şeyden haberi olmadan sikini elliyordu. külotumu kokladıkça oh çekiyor kendinden geçiyordu. bense kapının önünde sadece ersinmu izliyor ve kendimi baştan çıkarmaya çalışıyordum. daha sabahtı ve babamların gelmesi akşamı bulurdu. bu bir fırsattı benim için ersinm beni isterken bende yalnızken neden bir başkası olmalıydı ki. işte aslan gibi bir ersinm vardı ve benim için deliriyordu. cesaretimi toparlayıp odaya birden girdim.

ersin öylece kalmıştı. =ne yapıyorsun ersinm sen= dedim şaşkın taklidi yaparak. =anne şeyy.ben… şeyy..= diye geveliyordu. çırılçıplak ve sikide kalkıktı. ona =ersinm bu yaptığın yanlış farkında mısın= dedim. o da bana =özür dilerim anne bi daha olmaz söz veriyorum= dedi ve giyinmek için kıyafetlerini aldı. elinden tuttum ve = ersinm yanlış olan külotumu alıp beni hayal etmen. eğer istediğin bensem neden bana gelmiyosun ki= dedim. oda bir anda sevinerek beni kucağına aldı. beni biraz öptükten sonra yatağa yatırdı ve üzerimden tişörtümü kotumu çıkardı. sütyenimi yukarı kaldırıp göğüslerimi emmeye başladı. göğüs uçlarımı neredeyse koparacaktı çok azmıştı belli ki. sonra sütyenimi çıkarıp beni sırt üstü yatırdı. bacaklarımı tutup yukarı kaldırdı ve öylece bıraktıktan hemen sonra iki eliyle külotumu yanlardan tutarak tek hamlede çıkardı. sonra bacaklarımı iki yana ayırıp üzerime geldi biraz seviştik yeniden siki sertleşmişti. =gel biraz amımı yala ersinm= dedim. o da =tamam bitanem seni uçurucam bugün= dedi. ben ayağa kalktım ve hemen ağzını amıma dayadı. saçları biraz uzundu elime aldım ve kafasını amıma bastırdım. biraz sonra gözlerimi kapatmış tadını çıkarırken içerde bir sıcaklık hissettim gözümü açıp baktım ki dilini amıma sokmuş içerdeki sıvıları yalıyordu. çıldırmıştım sanki kendimi bir fahişe gibi hissediyordum. beni kölesi yapsın döve döve siksin isterse gebertsin istiyordum. onun için ölmeye en hazır olduğum andı sanki. ve onu yatağa itip üzerine ters yattım.

sikini ağzıma aldım ve amım onun ağzındaydı. sikini yaladıkça kafamı bastırmaya başladı. biraz sonrada üzerinden beni atıp tam istediğim hayvansı davranışlara başladı. beni kullanıyordu kölesi olmuştum ersinmun. üzerinden beni attıktan sonra yataktan indi ve beni ters yatırdı kafam yataktan dışarda sırt üstü yatıyordum. ağzıma sikini verdi ve yalamaya başladım. yaladıkça ileri gidiyordu boğazımı zorluyordu. harkaydı beni umursamıyor ve acıyla dolu bir zevk yaşatıyordu. boğazıma soktukça kusasım geliyordu ama kusmuyordum. bir ara sikini çıkardı =gel yavrum sok boğazıma gebert beni erkeğim=diye yalvardım ve bana =vay be sen ne orospuymuşsun öyle= dedi. bu söz beni çok mutlu etmiş ve bana aşırı azgınlıkla zevk vermişti. ersinmun sikini iyice yalamış ve boğazımdaki balgamlarla ıslatmıştım. aşırı kaygandı ve beni yatağa uzatıp bacaklarımı ayırdı.=geleyim mi hayatım= dedi. =sorma aşkım sik öldür beni acımadan sik acıtarak sik acıya ve zevke doyur beni= dedim. o da kaygan sikiyle tükürüklediği amıma tek hamlede öyle bir girdi ki amımdan kıvılcımlar çıktı sandım. gözlerim ateş atmıştı ve istediğimde buydu acı çekmek onun kölesi olmak beni sike sike canımı yakmasıydı. bir seferde girdiği amıma hiç durmadan sokup çıkarıyordu sikini.