MERHABA BEN TÜRKAN KOCAM İŞ İCABI IRAKTA UZUN ZAMANDIR SİKİŞMEDİM YANIYORUM ATEŞİMİ SÖNDÜRÜCEK BEYLER ARASIN!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Tatilde masörün kalın yarağı beni tatmin etti

16 Temmuz 2015

Çalıştığım şirketin düzenlediği iş tatiline yolds.com gittim odama yerleştikden sonra havuz a indim ben tüysüz götlü erkeğim gezerken massör dikkatimi çekti göz göze geldiğimiz de oldu ama ona karşı düşüncelerimden haberi yoktu duşumu aldım kıllarımı temizledim masaj salonuna indim onunla masaj odasına geçtik kremleyip yavaşça masajına başladı kremlerken ben gevşemeye başladım sonra belim ağrıyor dedim orda yogunlaştı artık dayanamaz hale geldim adamın yarağını kavradım

Ona masaj yaptırmaya karar verdim. Arkadaşlarımın şehre gittiği bigün spa salonuna gittim bikaç turistten başka kimse yoktu. Masaj için önce hamama gittim güzelce yıkandım zaten kıl olmayayn popomu güzelce sabunladım. Erkeğimi görüp yanına gittim bi odaya geçtik. Hopalörlerden yumuşak bi müzik geliyordu. bir jelle ayaklarımdan itibaen sıvazlamaya başladı beni içim gidiyordu.

Yavaş yavaş bacaklarımı okşarcasına rahatlattı beni ben hafifce popomu oynatıyordum.Baldırlarımdan yukarı doğru hareketler yaptıkça hafifce dedim ve ok yaydan çıktı sanırım ondan sonra dokunuşları biraz daha güzelleşti.. Belimin ağrıdığını söyledim ve belimi ovan erkeğim yavaşça popoma doğru elini kaydırdı ve peştemali sıyırdı.İnanılmaz bi heyecan içimi hoplattı kalçalrımı aynı jelle kayganlaştıran erkeğim deliğime masaj yapmaya başladı.

Bu arada bende sol elimle onu uyarmaya başladım sikini kavrayınca şok oldum yavaş yavaş büyüyen siki elimde bir dev oldu.Artık dışarı çıkardığı aletini yalıyordum bir yandan da parmakları deliğimin içine giriyordu.İnanlımaz bi zevk alıyordum.Bana “kalk” dedi sesini ilk defa duyuyordum kalktım ve domaldım aletini jel sayesinde yumuşayan deliğime yavaşça kaydıran erkeğim artık bollaşmış olan deliğime tam olarak girdi. Galiba yediğim en büyük yaraktı…Harika sikiyordu ben de götümü kıvırarak onu iyice azdırıyordum. Harika götün var Off süper! diyen erkeğimin siki iyice beni deliyordu.