MERHABA BEN TÜRKAN KOCAM İŞ İCABI IRAKTA UZUN ZAMANDIR SİKİŞMEDİM YANIYORUM ATEŞİMİ SÖNDÜRÜCEK BEYLER ARASIN!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Evini taşımasına yardım etmeye gittim banyoda işi bitirdik

14 Temmuz 2015

Msn den tanışmış sohbet ediyorduk webcam felan yolds.com samimi sohbetlerle akşamları geceye katıyorduk o başka şehirde ben başka şehirde telefonlaşıyor zamanımızı böyle idare ediyorduk beni aradı evi taşıyacağını yardıma gelirmisin diye sordu bende hemen gittim nakliye firması evi boşaltı bir kaç eşya kalmıştı bende biz hallederiz siz gidin dedim adamlar gitti kadınla baş başa kaldık evde ilk avizeyi sökmek için merdivenlere çıktım yukardan memeleri harika görünüyordu Yine böyle bir günde evini taşıması gerektiğini ancak kimseyi bulamadığını güvenemediğini söylemişti. Ben de yapabileceğim birşey olup olmadığını sorduğumda nakliye firması taşırken başlarında ol yeter diyerek yardım istemişti. O gün yaşadığı şehre gittim.

Nakliye firması eşyaları yüklemeye başladı ama evde daha önceden sökülmesi gereken parçalar sökülmediğinde bazı parçalar kalıyordu. Kalanları biz arabamızla taşırız diyerek işi hızlandırmak istemiştik. Nakliye firması alabileceklerini aldı diğer eve taşıdılar. Biz ahizeleri sökmek için ilk eve vardığımızda ben ahizeyi sökmeye uğraşıyo o ise merdiveni tutuyordu. Yukarıdan aşağıya baktığımda gögüsleri dışarıya fırlayacak gibi duruyordu.

Bir kaç kez daha baktım. Banyodaki aynayı sökerken bana yardım ediyordu. İlk temasımız orada oldu. Elimi tutarak çok sağol dedi ve ben gözlerine baktığıma hiç çekinmedi dudaklarımdan öpmaya başladı. Delice öpüşüyordu. Kontrolu kaybetmiştik durmak istemedikte açıkçası. Neyimiz varsa çıkardık. İşin doğrusu ayakta bu işi yapmak zor oluyordu. Klozetin üzerine oturdum o da bacaklarını araladı ve kucağıma oturdu. Alev alev yanıyordu ben de erken boşalma endişesi vardı ama o daha erken boşaldı.