MERHABA BEN TÜRKAN KOCAM İŞ İCABI IRAKTA UZUN ZAMANDIR SİKİŞMEDİM YANIYORUM ATEŞİMİ SÖNDÜRÜCEK BEYLER ARASIN!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Sevgilimle evde fiziği üzerine derse çalıştık

15 Temmuz 2015

Üniversitede yeni yaptığım sevgilimle sikişmek yolds.com için fırsat kolluyordum ama yer mekan uyduramıyordum zamanı bana demez mi gel beraber vize çalışalım evde ben tamam diyordum ama içinden şimdi amına koydum senin diyordum hafta sonu olsada gitsem diye o müthiş gün gelmişti aradım geliyorum dedim gittim kapısına yeni kalkmış üstünde şort takımı sütyeni belli oluyordu odasına doğru giderken kalçaları beni azdırdı aletim dim dik oldu elimdeki defterle bastırıyordum gelince ver bakim defteri dedi elimden aldı aletim dimdik defterin altında görünceZaten benimde aradığım böle bişiydi dedim oğlum yaşadım lan kendi kendime onu sikme planlarıma gittikçe yaklaşıyordum. günlerden birgün anlaştık bana telefon açtı ve evine gelmemi istedi. Bende durur muyum aldım notları doğruu evine.. kapıyı çaldığımda geceliği ile karşıladı beni yeni uyanmıştı. sütyenleri görünüyordu aradan.

Tabiki benim durur mu oda yavaştan yavaştan çadırı kurmaya başlamıştı. Öyle seksiydi kii sikimi zor zaptediyordum. Neyse kendisi üstünü değiştirmek için yatak odasına gitti. bende kapı deliğinden kendisini izleyip sikimi okşuyordum. geldiğini görünce hemen kanepeye oturdum ama sikim hala kalkık olduğundan defterle bastırmaya çalışıyordum. geldi yanıma ver bakalım defteri ne işlemişsiniz derste demez mi :D hemen kaptı elimden defteri ve benim çadırı gördü önce biraz kızardı şaşırdı birazda güldü ve baya büyükmüş dedi eee bu herkese nasip olmaz dedim bende hımm dedi sonra biraz baka bilir miyim dedi bende tabiki dedim açtım fermuarı gösterdim çok beğendi biraz incelemek için izin istedi tabiki dedim eliyle avuçladı ama içim bir hoş oluyo..

sonra hafiften dillemeye başladı dedim tamam uçuyorum artık.. çok profesyonelce yalıyordu. ben hemen göğüslerine saldırdım tişörtünü çıkarttım ben yumuldum. o ne güzel ikizler öyle yala yala doyamadım ama tabiki daha sırada bekleyen güzel bir am var eşortmanını çıkarttı ve gel s evgilim herşeyimle seninim dedi. artık ikimizde zevkin doruklarındaydık. Önce 69 pozisyonunda o sikimi bende amını yalayıp yutuyordum. evet erkeğim yakışıklım die naralar atarken ben amını parçalamakla meşkuldum. kendisini amından sikmem için adeta yalvarıyordu. eee güzel kız kırılır mı hiçç bende geçtim bacaklarının arasına sikimi doğrultup usulca girdim amına ohhhhh die çığlık attı.