MERHABA BEN TÜRKAN KOCAM İŞ İCABI IRAKTA UZUN ZAMANDIR SİKİŞMEDİM YANIYORUM ATEŞİMİ SÖNDÜRÜCEK BEYLER ARASIN!
NUMARAM: 0035 351 57 32

İlk baştan beri benim orospum olmak istiyormuş

17 Temmuz 2015

Görevim nedeni ile tayinim çıkmıştı tayinim çıktığı ilde yolds.com ilk memur olarak sonra da müdür yardımcılığı görevine getirilmiştim çünki çalışan sayısı azdı artık başımızı işten kaldıramıyordu müdür de bende yılmıştık karar verdik yardımcı bayan alacaktık ilan verdi kadın geldi başvurdu ben birini aldım başlıcak dedi kadın işe başladı kısa evlilik yapmış dul yaşayan biriymiş yani tadına bakılmış yenmemiş meyve gibi bir şey yani bildiğin nimetdi ne zaman mesayiye kalsak önce lavaboya gidiyor sonra yanıma geliyorduGüzel bir kadındı. Daha önceden tanıdığım birisiydi.

28 yaşında ve duldu. Çok kısa süre evli kalmıştı. Beraber çalışmaya başladık. İleride beni nelerin beklediğini bilmiyordum. Çünkü sonradan bana söylediğine göre, (onun söylediği şekilde söylüyorum) ilk baştan beri benim orospum olmak istiyormuş. Bunu başardı da. Şimdi size bunun nasıl olduğunu anlatayım. İşler yüzünden çok çalışmak zorundaydık. Müdür gittikten sonra bile dairede kalır ve çalışırdım. O da benimle kalırdı.  Müdür çıktıktan sonra hemen tuvalete gidip gelirdi. Geldiğinde sutyenini çıkarmış ve iki düğmesini daha açmış olduğunu görürdüm. Böylece beyaz gömleğinin altından göğüslerinin her ayrıntısı görülür. Ve hiçbir zaman altına da külot giymezdi. Karşımda hep amını gösterecek şekilde oturuyordu. Bunun farkında olmamak mümkün değildi. Ama hiçbir şey olmamış gibi davranıyordum. Bir gün dosyaları almak için kullandığımız merdivenin üzerine çıktı ve sanki dengesini kaybetmiş gibi yaparak benden ona yardım etmemi istedi.

Tabii ki bacaklarından onu tutmak zorunda kaldım ve yukarı doğru baktım. Amının her ayrıntısını görüyordum. İşte o an kendimi tutamadım ve o inerken parmağımı amına daldırdım. Orospu yanıyordu sanki. Amı parmağımı mengene gibi sıkmıştı. Çok kısa süre evli kaldığı için olsa gerek amı dapdardı. Anlayacağınız tam sikilmemiş ve yarağa hasret bir orospuydu. Ama bir ilçede olduğumuzdan çekindim. Hemen kendime geldim ve kaçar gibi daireden ayrıldım. Bir kere bu olay başlamıştı. Tedbirli olmalıydım. Uzun süre onunla yalnız kalmamak için işten erken çıktım. Ama işler biriktiği için bir gün mecburen kaldım. O gün ben masamda oturuyorken yanına geldi ve “not almamı istediğiniz şeyler var mı” diye sordu. Cevap vermemi beklemeden masaya oturdu ve bacaklarını ayırarak oturduğum koltuğun kenarlarına ayaklarını koydu. Bu sırada eteği beline kadar sıyrıldı. Gözlerimin karşısında sırılsıklam olmuş bir am vardı. Önce kendine gelmesini söyledim. Baktım kalkmıyor “burada olmaz” dedim. Bu sırada o gömleğini çıkarmıştı. Nihayetinde erkeğim, sikim kalkmıştı. O da bunu fark etmişti. “hayır” dedi. “beni bu masanın üzerinde sikmeni istiyorum” dedi. Daha fazla dayanamadım.

Bacaklarını daha fazla ayırdım. Gözlerimi amından alamıyordum. Ayağa kalktım. Fermuarımı indirdim. Fermuarın sesinden bile orgazm olacaktı neredeyse, orospu. Sikimi birden amına soktum. Eski kocası onu iyi beceremediği için amı buna hasretti. İçinde git gellere başladığımda kendini bağırmamak için zor tutuyordu. O sırada telefon çaldı. Ben onu sikmeye devam ederken o telefonu açtı. İşinde profesyonel olduğunu göstererek, sesini kontrol ediyordu. Arayan annesiydi. Ben onu sikerek çıldırtırken, o annesiyle konuşuyordu. Hiç bozuntuya vermeden konuşmasını bitirdi ve telefonu kapattı. Hızla içinde gidip gelirken amı sanki sikimi bırakmak istemiyormuş gibi içine çekiyordu. Memelerini avuçluyor emiyor çoğunlukla da ısırıyordum. O iki defa orgazm oldu sonra da ben orgazm oldum. Bir kere de amını yalayarak onu becerdim. Önümde eğildi, tam sikimi ağzına alacakken onu ittirdim. “sonra” dedim ve gittim.